Kefilsiz Evraksız 40.000 TL’ye Kadar SMS Kredi Başvurusu ABank’ta

ABank SMS kredisi yüksek kredi limiti ve kolay başvurusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. 40.000 TL’ye kadar krediye evraksız, kefilsiz olarak SMS ile başvuru imkanı sunan ABank tüm ihtiyaçlar için devrede. ABank SMS kredisi başvurusu yapmak için mutlaka ABank müşterisi olmak gerekmiyor. Müşteri olsun olmasın dileyen herkes, istediği zaman anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor, kredi başvuru cevabı hemen cebine geliyor. ABank SMS Kredi 36 aya varan vadelerle, 40.000 TL’ye kadar vadelerle kullanılıyor. SMS ile yapılan kredi başvurusu evraksız ve kefilsiz olarak gerçekleşiyor.
SMS Kredinin Özellikleri

40.000 TL’ye kadar, 36 aya varan vadelerle kredi kullanmak için SMS ile başvuru yapmak çok kolay. Cep telefonunuzdan KREDI (boşluk) yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı ve yine bir boşluktan sonra gelirinizi ekleyip 4055’e göndermeniz yeterli. Başvurunun sonucu 5 dakika içinde mesajın gönderildiği cep telefonuna iletiliyor.

Başvuru sonucunun olumlu olması durumunda banka tarafından gönderilen SMS mesajında kullanabilecek kredi limiti ve vadesi bildiriliyor. alınan mesajın ardından en yakın ABank Şubesine nüfus cüzdanı ile giderek başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. Kredi başvurusu sırasında kimlik, gelir belgesi ve adres belgesi getirilmesi gerekiyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Kefilsiz Evraksız 40.000 TL’ye Kadar SMS Kredi Başvurusu ABank’ta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Haziran Ayı Destek Kredisi

Garanti Bankası Haziran ayına özel Destek Kredisi kampanyası devam ediyor. Ay sonuna kadar başvuru yapma imkanı bulunan yeni kredi kampanyasında...

Kapat