Puan Yerine Nakit Para Kazandıran Kart Ziraat Bankkart

Banka kartınızla alışveriş yapıp puan yerine nakit para kazanmak ister misiniz? Şimdi Ziraat Bankası’nın banka kartı olan Bankkart’ta bu imkan var. Ziraat Bankkart sahipleri harcamalarından puan değil, nakit para kazanıyorlar. Üstelik dilerlerse paralarını çekiyorlar, harcıyorlar ya da faiz kazanıyorlar. Ziraat’in yeni ürünü olan Kazandıran Bankkart ile kazanılan nakit tutar Kazandıran Hesap’a aktarılıyor. Burada her gün mevcut bakiyeye günlük faiz işletiliyor. Her gün 17.00’a kadar hesaba aktarılan kazançlara saat 23.59 itibarıyla gecelik faiz işletiliyor. Gecelik faiz imkanından yararlanmak için o günkü bakiyenin en az 250 TL olması gerekiyor. Hesaptaki tutarın 2.500 TL’sine kadar olan kısmı için faiz getirisi elde ediliyor.

Kredi kartı ve banka kartı ile yapılan alışverişlerde puan verilmesine alışkınız. Bunu tüm bankalar yapıyor. Ama ilk kez bir banka kartı ile yapılan harcamalardan nakit para kazanılıyor. Bu ilke imza atan banka Ziraat Bankası oldu. Şimdi Kazanıran Bankkart kullanıcıları harcamalarından puan değil, para kazanıyorlar. Kazanılan para istenildiği gibi kullanılabiliyor. Üstelik Kazandıran Hesap’ta kalan 250 TL ve üzerindeki bakiyeye gecelik faiz kazanma şansı var. Böyle bir avantaj Türkiye’de ilk kez Ziraat Bankası Bankkart’ta.

Halihazırda Bankkart’ı olanlar bu cazip imkandan yararlanmak için kartlarını Kazandıran Bankkart’a dönüştürebiliyorlar. Bunu yapmak için karta Kazandıran özelliğinin tanımlanması gerekiyor. KAZANDIRAN yazıp boşluk bırakarak Bankkart’larının son 4 hanesini yazıp 4747’ye SMS gönderenler kartlarına Kazandıran Bankkart özelliği kazandırmış oluyorlar. Bankkart’ı olmayanlar ise başvurularında Kazandıran özellikli Bankkart almak istediklerini beyan ederek bu özelliğe sahip banka kartlarına sahip olmuş oluyorlar. Bankkart’ın Kazandıran olarak kalması için her ay en az bir alışveriş yapılması gerekiyor.

Yurt içinde olsun, yurt dışında olsun tüm alışverişler nakit para kazandırıyor. İnternette Kazandıran Bankkart ile yapılan alışverişler de nakit para kazanma imkanı sunuyor. Yapılan alışveriş tutarının % 0.50’si tutarında nakit para kazanılıyor ve bir ay boyunca kazanılan nakit tutar diğer ayın başında Kazandıran Hesaba yatırılıyor.

Kazandıran Bankkart başvurusu yapmak isteyenler Ziraat Bankası şubeleri, Ziraat ATM’leri, Ziraat Bankası’nın 444 00 00 numaralı Telefon Bankacılığı ya da 4747 numaralı Ziraat Cep Şubesi aracılığıyla kart başvurusu yapabiliyorlar.

Tags : ,

0 thoughts on “Puan Yerine Nakit Para Kazandıran Kart Ziraat Bankkart”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Ülkemizin son dönemde adından en çok söz ettiren bankası Odeabank'ın Ekim ayı kredi kampanyası başladı. Odeabank ihtiyaç kredisi alanında iddialı...

Kapat