Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Ülkemizin son dönemde adından en çok söz ettiren bankası Odeabank’ın Ekim ayı kredi kampanyası başladı. Odeabank ihtiyaç kredisi alanında iddialı bir banka olduğunu düzenlediği kredi kampanyalarıyla kanıtladı. Nakit ihtiyacı olanların nakit paraları ihtiyaç kredisi olarak Odeabank şubelerinde hazır bekliyor. Ekim kampanyası Kurban Bayramı öncesine denk geldiği için çok iyi bir Bayram Kredisi fırsatı da sunuyor. Türkiye’nin yeni bankası Odeabank günde 3 TL’ye 3.000 TL, 5 TL’ye 5.000 TL kredi kullandırıyor. Üstelik dosya masrafsız olarak. Hhtiyaç kredisi için pek çok seçenek sunan Odeabank’ın son kampanyası aynı zamanda 2 ay erteleme seçeneği sunuyor. Bu imkandan yararlananlar Odeabank Bayram Kredisi’ni hemen alıp geri ödemelerini 2014 yılında yapmaya başlıyorlar. Kampanyada faiz oranı aylık % 1.25 olarak uygulanıyor. Kredinin dosya masrafı ödemeden kullanıldığını düşünürsek oldukça cazip bir faiz oranı.

Odeabank’ın bayrama özel kredi kampanyasında Ekim ayı boyunca kredi kullanmak isteyenler 31 Ekim’e Odeabank şubelerine giderek ya da bankanın web sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorlar. Odebank şubeleri tüm yurt çapında hızla yayılıyor. en yakın Odeabank şubesi artık çoğu kişi için çok uzakta değil. Yaşadığınız şehirde mutlaka bir Odeabank şubesi var ya da çok yakında olması planlanıyor. İnternetten Odeabank kredisi başvurusu yapmak için ise Odeabank’ın resmi web sitesine girerek kredi başvuruları için tasarlanmış ‘Hemen başvurmak için tıklayın’ linkine tıklayarak kısa başvuru formunu doldurmaları yeterli.

Kredi başvurusu için sadece nüfus cüzdanı beyanı yeterli oluyor. Günde 3 TL taksitle 3.000 TL ve günde 5 TL taksitle 5.000 TL kredi kullanma ikanı sunulan Ekim ayı kredi kampanyasında taksit ödemeleri 48 aya varan vadelerle yapılıyor. 2 ay erteleme seçeneği ise ayrı bir avantaj. Bu seçenekten yararlananlar taksit ödemelerine 2014 yılında başlıyorlar. Kampanya için son başvuru tarihi 31 Ekim 2013.

Tags : ,

0 thoughts on “Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
PTT’den Maaş Alan Emekliye Vakıfbank Kredisi

PTT son zamanlarda yaptığı atılımlarla hizmet yelpazesini genişletti. Önceleri sadece haberleşme alanında hizmet veren kuruluş son dönemlerde maaş ödemelerinden kredilere...

Kapat