TEB Kredi Kartı ile 4616’ya SMS Atarak Faizsiz Ücretsiz Cepte Para

TEB kredi kartı sahipleri Eylül ayında yaşadı. TEB’in yeni kampanyasıyla SMS kanalıyla, faizsiz ve ücretsiz olarak 1.000 TL nakit avans kullanılabiliyor. Kampanya sadece SMS kanalıyla yapılan nakit kullanımlarında geçerli. 6 taksitli olarak kullanılan nakit avans için herhangi bir faiz ya da komisyon ücreti ödemesi sözkonusu olmuyor. 4616’ya SMS atarak katılmanın mümkün olduğu TEB Cepte Para kampanyası 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak. 1.000 TL ve 6 ay taksit için başvuru yapılabilen kampanyada müşterinin mevcut nakit avans limitine göre para kullanımı mümkün oluyor. Örnek olarak 1.000 TL nakit avans için 4616’ya mesaj gönderen bir kredi kartı sahibinin kullanılabilir nakit avans limiti 900 TL ise kendisine 900 TL tutarında nakit avans tahsis ediliyor ve bu tutar müşterinin banka hesabına aktarılıyor. Banka hesabına işlenen nakit avans, kredi kartı sahibi tarafından banka şubesinden ya da ATM’lerden çekilebiliyor.

Kampanyaya katılım çok kolay. Kart sahibinin TEB’de kayıtlı cep telefonu numarasından başvuru yapması gerekiyor. Mesaj metnine PARA yazıp boşluk bıraktıktan sonra TEB kredi kartının son 6 hanesini yazarak 4616’ya kısa mesaj göndermek kampanyaya katılmak için yeterli oluyor. Cepte Para kampanyası süresince yapılan başvurular sonucu kullanılan nakit avans tutarından faiz ve ücret alınmıyor.

Cepte Para Eylül ayı kampanyası sadece 1.000 TL nakit avans talebi ve 6 ay vade için geçerli. Talep edilen tutar kullanılabilir nakit avans limiti dahilinde kart sahibinin TEB’de bulunan vadesiz mevduat hesabına yatırılıyor. Para aynı gün içinde hesaba geçiyor. Kullanılan nakit avans tutarı 6 ay boyunca eşit taksitlerle geri ödeniyor. Son ödeme tarihine kadar borcun ödenmesi halinde çekilen nakit avans tutarı için faiz uygulanmıyor. TEB’in bu aya özel faizsiz ve ücretsiz nakit avans fırsatından yararlanmak için bankanın SMS başvuru numarası olan 4616’ya kısa mesaj gönderilmesi yeterli oluyor. Mesaj metnine PARA yazılması ve kredi kartının son 6 hanesinin eklenmesi gerekiyor. SMS’nin müşteri adına bankada kayıtlı cep telefonu numarası aracılığıyla gönderilmesi aranan bir başka koşul. Sadece 1.000 TL nakit avans ve 6 ay vade için başvuru yapılabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “TEB Kredi Kartı ile 4616’ya SMS Atarak Faizsiz Ücretsiz Cepte Para”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Sıfır Faizli Deniz Bonus Avans İçin 3280’e SMS Atılıyor

Denizbank Bonus Kart sahibi olanlar SMS kanalıyla nakit avans başvurusu yapmaları durumunda sıfır faizli olarak 1.500 TL nakit avans kullanabiliyorlar....

Kapat