Sıfır Faizli Deniz Bonus Avans İçin 3280’e SMS Atılıyor

Denizbank Bonus Kart sahibi olanlar SMS kanalıyla nakit avans başvurusu yapmaları durumunda sıfır faizli olarak 1.500 TL nakit avans kullanabiliyorlar. Deniz Bonus’un son Nakit Cepte kampanyası 3280’e SMS atanlara 0 faizli olarak nakit kullanma şansı sunuyor. Kampanya 30 Eylül tarihine kadar sürecek. 1.500 Lira için 0 faiz kampanyasından yararlanarak Deniz Bonus nakit avans kullanmak isteyenler SMS ile Nakit Cepte fırsatından yararlanarak taksitli ya da tek seferde geri ödemeli nakit çekebiliyorlar. Nakit Avans artık sadece bir SMS göndererek anında kullanılabiliyor. Üstelik 12 taksitli olarak ve 1.500 TL için 0 faiz imkanıyla. Kampanyadan yararlananlar bir defaya mahsus olarak 150 TL komisyon ödüyorlar ve banka tarafından tahisi edilen komisyon tutarı ilk kredi kartı ekstresine yansıtılıyor.

Yeni SMS Kanalına özel Süper kampanya ile 3280’e kısa mesaj atan Bonus kredi kartı sahipleri tek SMS ile nakit kullanmanın mutluluğunu yaşıyor. SMS ile Nakit Cepte ile Taksitli Nakit Avans kullanmak için PARA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Bonus kartın son 6 hanesini ve talep edilen nakit avans tutarını yazarak 3280’e göndermek gerekiyor. Aynı işlemi tek seferde geri ödemeli nakit avans kullanmak için yapanların SMS mesajına aynı bilgileri girmeleri, ancak NAKİT yazarak 3280’e SMS atmaları gerekiyor. Çekilen tutar Denizbank’ta bulunan banka hesabına aktarılıyor ve hemen kullanılabiliyor.

Deniz Bonus’tan nakit avans ya da taksitli nakit avans çekmek isteyenler SMS’nin yanında ATM, İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı kanalıyla da 7/24 avans çekebiliyorlar. 10.000 TL’ye kadar nakit avans 12 aya kadar taksitli olarak kullanılabiliyor. Nakit avans ve taksitli nakit avans çekimleri banka tarafından karta tanımlanmış nakit avans limitini aşamıyor.

SMS yoluyla nakit avans ya da taksitli nakit avans başvurusu yapıp istedikleri tutarı belirtenler kısa süre içinde bankadan bir SMS mesajı alıyorlar. Banka tarafından gönderilen bu mesajda bankanın uygun gördüğü kullanılabilecek avans tutarı, komisyon miktarı ve avansın yatacağı banka hesap bilgileri bulunuyor. Başvuru sahibinin bu mesajın gelmesinin ardından KABUL yazıp aynı numaraya SMS göndermesi gerekiyor. KABUL mesajının gönderilmesinin ardından banka tarafından bildirilen nakit avans tutarı kart sahibinin Denizbank hesabına geçiriliyor. Hesaba geçirilen tutar banka veznesinden ya da ATM’lerden nakit olarak çekilebiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Sıfır Faizli Deniz Bonus Avans İçin 3280’e SMS Atılıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
99 Lira Taksitle Kredi ING Bank 2205 Başvuru No’su ile

ING Bank'ın son kredi kampanyası 99 Lira taksitle 7.000 Lira kredi için başvurular devam ediyor. Eylül ayı için planlanan kampanya...

Kapat