PTT’den Gram Altın Almak Çok Kolay

PTT işyerlerinde ve PTT’nin ATM’leri olan PTTmatiklerde gram altın satışı başladı. Nisan ayında pilot bölge olarak bazı PTT şubelerinde başlatılan gram altın satışı uygulaması yeni PTT işyerlerinin uygulamaya katılmasıyla tün yurt çapına yayıldı. Eylül ayıyla birlikte gram altın satın almak isteyen herkesin yapması gereken tek şey en yakın PTT şubesine uğramak. Gram altın satışı PTT işyerlerindeki PTT veznelerinden ve PTTmatiklerden yapılıyor. Aynı zamanda PTT’nin web sitesinde yer alan PTT Avm kapsamında gram altın satışı yapılıyor. Sitede gram altın için özel bir bölüm ayrıldı. Özel ambalaj içinde adrese teslim olarak yapılan gram altın satışı büyük ilgi görüyor ve olumlu yorumlar alıyor. Siteden gram altın alanlar kargo ücreti ödemiyorlar. Ayrıca siteden yapılan gram altın satışlarında bazı bankaların kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit imkanı sunuluyor. Bu kartlar arasında World Card ve Bonus Card gibi en çok kullanılan kredi kartları var.

PTT son yıllarda posta hizmetlerinin dışına taşıdığı hizmet ağıyla takdir topluyor. PTT aracılığıyla emekli maaşı ödemeleri yapılıyor, PTT veznelerine fatura ödemesi yapılabiliyor. PTT’nin bünyesinde sunulan PTT Bank ile ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak mümkün. Türkiye’nin en çok bilinen bankalarıyla işbirliği yapan PTT değişik kredi kampanyalarına imza atıyor. PTT Kart ile ATM işlemlerini yapabilmenin yanısıra nakit avans çekimi işlemleriyle nakit kredi kullanma imkanı da sunuluyor. PTT’nin değişen imajıyla genişlettiği hizmet ağına son olarak da gram altın satışı eklendi. Satılan gram altınlar İstanbul Altın Rafinerisi kalitesi ve güvencesini taşıyor. PTT işyerlerinden gönül rahatlığıyla gram altın satın almak mümkün oluyor. PTT’nin gram altın satışı ile ilgili televizyon reklam filmleri yayınlanmaya başlandı. Hizmetin özellikle küçük tasarruflarını altın olarak biriktirmek isteyen ev hanımları ve küçük yatırımcılar tarafından ilgi görmesi bekleniyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “PTT’den Gram Altın Almak Çok Kolay”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Sonbahar Kredisi Koşulları – Faiz – Masraf Oranları

Eylül ayına hızlı bir giriş yapan Akbank 30 Eylül 2013 tarihine kadar devam edecek Sonbahar Kredisi kampanyasının startını verdi. Kredi...

Kapat