Peşinat Ödemeden Ev Almak İçin Kredi – Yüzde 100 Garanti Mortgage

Garanti Bankası ev sahibi olanlara peşinat ödemeden, alınacak evin ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar konut kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Garanti % 100 Mortgage ile yeni alınacak konutun değerinin tamamına kadar kredi kullanma imkanı var. Satın alınan konutla birlikte sahip olunan evin de ipotek yapılarak teminat gösterilmesiyle % 100 konut kredisi alınabiliyor. Peşinat ödemeden konut kredisi kullanmak isteyen ve halihazırda bir evi olanlar için mükemmel bir kredi çözümü sunan Garanti % 100 Mortgage Garanti Bankası’nın değişik mortgage ürünlerinden sadece biri. Bankada her ihtiyaca ve her ödeme planına uygun değişik ödeme seçenekleriyle konut kredileri sunuluyor.

Ev sahibi olmayı kim istemez? Ama peşin parayla ev almak değil, kredi kullanarak ev almak bile zor bir süreç gerektiriyor. Çünkü bankalar satın alınacak evin ekspertiz değerinin en fazla % 75’ine kadar konut kredisi kullandırıyorlar. Alınacak evin fiyatının % 25’inin konut kredisi kullanıcısı tarafından ödenmesi ise yasal bir zorunluluk. Ancak Garanti’nin konut kredisi ürünü % 100 Mortgage ile ev sahibi olanlar için satın almayı düşündükleri ikinci evin peşinatının ödenmesi dert olmaktan çıkıyor. Çünkü Garanti % 100 Mortgage ile konutun değerinin yüzde yüzüne, yani tamamına kadar kredi kullanılabiliyor.

Garanti Bankası % 100 Mortgage ile 240 aya kadar vadelendirme yapılabiliyor. Bu da 20 yıla varan taksitlerle rahat rahat geri ödeme imkanı demek. % 100 Mortgage kullananlar için bir hatırlatma yapalım, kredi kullananlar yalnızca satın alacakları ev için değil, ipotek olarak gösterecekleri sahip oldukları ev için yapılan ekspertiz incelemesi için de ücret ödüyorlar. Kredinin kullanılması için hem şu anda sahip olunan ev, hem de satın alınacak ev üzerine ipotek konularak teminat alınıyor. Kredi geri ödemeleri sona erdiğinde teminat olarak yaptırılan ipotek işlemi ortadan kalkıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Peşinat Ödemeden Ev Almak İçin Kredi – Yüzde 100 Garanti Mortgage”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Düşük Faizli 100 Bin TL’ye Kadar Kredi ING Bank’ta

Düşük faizli ihtiyaç kredisi arayanlar için ING Bank Eylül ayı kredi kampanyası bu ay sonuna kadar devam ediyor. Kredi kampanyasında...

Kapat