Paraf Kart Sıfır Faizli 6 Taksitli Nakit Avans

‘Ayrıcalıklar bu Paraf’ta’ geçen yıl ve bu yıl en çok duyduğumuz reklam sloganlarından biri oldu. Gerçekten de reklam kampanyasının sahibi Paraf Kart bu geçen zaman içinde ayrıcalıklı bir kredi kartı olduğunu kanıtladı. Paraf Kart kazandırdığı puanların yanında artı taksit ve sonradan taksit uygulamalarıyla da dikkat çekti. Ama herhalde akıllarda en çok Paraf Kart’ın restoran kampanyası kaldı. Eylül ayıyla birlikte yaz durgunluğunu üstümüzden attığımız şu günlerde Halkbank’ın kredi kartı Paraf da sonbahara hızlı bir giriş yaptı. Şimdi Paraf kart sahipleri 6 taksitle sıfır faizli olarak taksitli nakit avans kullanabiliyorlar. Halkbank’ın çok özel kredi kartı Paraf, 30 Eylül tarihine kadar sürecek olan Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans kampanyasını başlattı. Paraf kartlarını kullanarak tek seferde en az 200 TL ve en fazla 5.000 TL olmak üzere 6 ay vade ile taksitli nakit avans çekenler sıfır faiz imkanından yararlanıyor. 12 ve 18 taksitli olarak nakit avans çekimi yapılan kartlara ise % 0,89 faiz oranı uygulanıyor. Taksitli Nakit Avans işlemi sırasında çekilen tutarın % 3’ü + 3 TL nakit çekim ücreti alınıyor ve ilk kredi kartı ekstresine yansıtılıyor. Taksitler ise bu ekstreden sonraki aydan itibaren gelen ekstrelere yansıtılıyor ve ödenmeye başlanıyor.

Halkbank Paraf Kart Taksitli Nakit Avans işlemi Halkbank Şubeleri, ATM, İnternet Şubesi ve 444 0 400 Halkbank Dialog kanalları aracılığıyla yapılabiliyor. ATM’den yapılan nakit avans çekimlerinde çekilebilecek tutar günlük nakit çekim limiti ile sınırlı oluyor. Paraf Kart’la yapılan taksitli nakit avans çekimi işlemini iptal ettirme şansı yok. Ancak Halkbank şubeleri aracılığıyla erken kapama işlemi yaparak borcu sıfırlamak mümkün.

Taksitli nakit avans geri ödemeleri sürerken kredi kartının hesap kesim tarihlerini değiştirmek mümkün olmuyor. Nakit avans taksitlerinin mutlaka son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekiyor. aksi takdirde ödenmeyen tutar için ana para bakiyesi üzerinden günlük faiz işletiliyor. Sıfır faizli ve düşük komisyon ücretli taksitli nakit avans kullanmak isteyenler Paraf Kart’ı ve Halk Bankası’nı tercih ediyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Paraf Kart Sıfır Faizli 6 Taksitli Nakit Avans”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Eylül Kredisi 139 TL Taksitle 10.000 Lira

Eylül ayıyla birlikte artan masraflardan içiniz şişmesin. Aslan banka ING'nin Eylül kredi kampanyası başladı. Bu aya ve sonbahar aylarına hızlı...

Kapat