Nakit Sıkışıklığını Aşmak İçin Akbank Kredili Mevduat Hesabı

Kredili mevduat hesapları son zamanlarda popüler oldu ve birdenbire vatandaşların yoğun ilgisi ve kullanımına muhatap oldu. Bankaların sunduğu son pratik kredi kullanma çözümlerinden biri olan kredili mevduat hesaplarından biri de Akbank’a ait: Artı Para. Aslında vadesiz bir mevduat hesabı olan Artı Para hesabına Akbank tarafından biri kredi limiti tanımlanıyor. Böylece hesap kredi kullanılabilen kredili mevduat hesabı haline geliyor. Böylece Artı Para hesabı sahibi dilediği zaman bu kredi limiti dahilinde nakit para kullanımı yapabiliyor. Kredili mevduat hesabından otomatik ödemeler de yapılabiliyor. Fatura, kira, okul taksidi gibi düzenli ödeme talimatı verilen ödemeler, kredi kartı dönem borcu, kredi taksidi ve sigorta düzenli prim ödemesi gibi ödemeler Artı Para hesabından yapılabiliyor.

Akbank Artı Para hesabından nakit para olarak kredi kullanmak isteyenler en yakın Akbank ATM’sinden 7 gün 24 saat nakit kredi çekebiliyorlar. Mesai günleri ve saatleri içinde Akbank şubelerinden de nakit kredi çekimi yapılabiliyor. Çekilen tutar için günlük olarak faiz ödeniyor. Sadece paranın kullanıldığı günler için faiz hesaplanıyor. Aylık uygulanan faiz oranı ise % 2.12. Akbank ATM’lerinden ya da şubelerden hesaba ödeme yapıldığı zaman ya da dışarıdan hesaba para girişi olduğunda borç tamamen ya da kısmen kapanmış oluyor. Kapatılan tutar için sadece paranın kullanıldığı gün sayısınca faiz hesaplanıyor.

Akbank Artı Para acil nakit ihtiyaçları için pratik ve ekonomik bir nakit kredi çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Yoğun ilgiyle karşılanan ve olumlu yorumlar alan Akbank Artı Para ile nakit kullanmak çok kolay. Sadece Akbank ATM’lerine uğrayarak kolayca para çekmek mümkün.

Artı Para hesabı açmak için en yakın Akbank şubesine gitmek yeterli. Artı Para başvurusu internetten, Akbank’ın web sitesinden de yapılabiliyor. Kolay, hızlı, düşük maliyetli ve pratik nakit kredi çözümü arayanlar Akbank kredili mevduat hesabı Artı Para’yı tercih ediyorlar.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Nakit Sıkışıklığını Aşmak İçin Akbank Kredili Mevduat Hesabı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Emekli Kredisi 3 Ayda Bir Ödeme Seçeneğiyle

İş Bankası Emekli Kredisi ayda bir ya da 3 ayda bir geri ödeme seçenekleriyle sunuluyor. Maaşlarını üç ayda bir alan...

Kapat