Maximum Kart Peşin Alışverişe Taksit ve Erteleme

Maximum kredi kartı kullananlar peşin alışverişlerini taksitlendiriyor ya da ödemelerini erteleyebiliyorlar. Maximum Kart Türkiye’nin en popüler ve en çok tercih edilen kredi kartlarından biri. Çoğu mağaza ve alışveriş merkezi ya da markayla işbirliği içinde olan Maximum Kart yıl boyunca devamlı peşin fiyatına taksit kampanyaları düzenliyor. Bir Maximum Kart sahibiyseniz ve yaptığınız alışverişi taksitlendirme imkanı bulamadıydanız dert etmeyin. Çünkü Maximum Kart’ta sonradan taksitlendirme imkanı var.

Peşin olarak gerçekleştirilen ve ödemesi Maximum Kart’la tek seferde yapılan alışverişler için sonradan taksit yapılabiliyor. Bunun için aranan tek koşul yapılan alışverişin 100 TL ve üzerinde olması. Alışveriş yapıldıktan sonra alışveriş tutarının yansıtılacağı ayın kredi kartı hesap kesim tarihi gelmeden önce taksitlendirme yapmak mümkün. Taksitlendirme talebi 0850 724 0 724 numaralı telefondan ya da İş Bankası şubelerinden yapılabiliyor. İş Bankası internet şubesinden de peşin alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesi işlemi gerçekleşiyor. Talebin hesap kesim tarihinden önce yapılması gerekiyor.

Peşin alışverileşlerin taksitlendirme işlemi düşük tutarlı bir işlem ücreti ödeyerek gerçekleşiyor. 3 taksit için yapılan işlem tutarının % 1.99’u oranında işlem ücreti uygulanırken, 6 taksit için uygulanan işlem ücreti % 4.99 oluyor. Bankanın web sitesinde yer alan hesaplama aracını kullanarak taksitlendirme işlemiyle ne kadar taksit ve ücret ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz. İşlem ücreti tek seferde alınıyor ve ilk ekstreye yansıtılıyor. Maximum Kart’la taksit yapmayan yerlerde yapılan alışverişleri bile taksitlendirmek mümkün oluyor.

Peşin alışverişlerin ödemesini ertelemek de mümkün. 3 aya kadar erteleme yapılabiliyor ve 1 ay için % 1.99, 2 ay için % 2.99 ve 3 ay için % 3.99 erteleme işlem ücreti alınıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Maximum Kart Peşin Alışverişe Taksit ve Erteleme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Düşük Faizli 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Vakıfbank’ta

Vakıfbank'ın 'Bugün Al Seneye Öde' otomobil kredisi kampanyası başladı. Kampanya erteleme fırsatı tanırken kredi kullanılacak aracın anahtar teslim fiyatının %...

Kapat