Finansbank Günde 4 TL’den Başlayan Taksitlerle 10000 TL Kredi

Kurban Bayramı geldi çattı. Finansbank’ın Bayram Kredisi kampanyası başladı. Para Cepte kampanyalarından bir yenisi olan Bayram kampanyasıyla bu kez günde 4 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Kampanya ile günde 2 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL kredi çekilebiliyor. Kredi kampanyasında ilk yıl ödemeler 10.000 TL için aylık 120 TL, 5.000 TL için aylık 60 TL taksit ödeniyor. Kredi artan taksitli yapısıyla ilk yıllarda düşük taksit ödeme imkanı sağlıyor. 60 ay vadeli olarak düzenlenen geri ödeme planına göre ilk yıl 10 Bin Lira kredi için aylık 120 Lira ödenirken her 12 aylık dönemde bu tutar 90 TL artış gösteriyor. 5 Bin Lira kredi için ise ilk yıl ayda 60 Lira ödeniyor. Sonraki yıllarda aylık taksitler her yıl 45 TL artıyor.

Finansbank’ın Kurban Bayramına özel Cepte Kredi kampanyasına başvuru yapmak çok kolay. Tek yapılması gereken kredi başvurusu yapacak kişinin TC kimlik numarasını 5030’a göndermek. Finansbank 5030’la Para Cepte kredi başvurusu yapmak bu kadar kolay. Kredi cevabı çok kısa süre içinde cep telefonuna kısa mesaj olarak geliyor. Bundan sonra yapılması gereken tek şey Finansbank şubesini ziyaret ederek başvuru işlemlerini sonuçlandırmak ve krediyi kullanmak.

Kampanya kapsamında 60 ay vadeli olarak en fazla 10.000 TL kredi kullanılıyor. Bayram masraflarının başlayacağı şu günlerde sonbahar mevsiminin de getirdiği masraf yükünden bunalmış olanlar için iyi bir çözüm sunan Cepte Kredi ilk yıl için günde 4 TL ödeyerek 10 Bin Lira ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler TC kimlik numaralarını 5030’a göndererek Cepte Kredi başvurusu yapıyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Finansbank Günde 4 TL’den Başlayan Taksitlerle 10000 TL Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Sonbahar Konut Kredisi Kampanyası

Vakıfbank sonbahara özel konut kredisi kampanyasını başlattı. Çok uygun faiz oranlarıyla sunulan Vakıfbank Konut Kredisi 120 aya varan vadelerle kullanılıyor....

Kapat