Bayram Aylarında Ödemesi Olmayan Kredi Denizbank’ta

Kesin onaylı kredi kullanma imkanı sunan 3280 Cebimde Kredi aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapanlar bayram aylarında kredi taksiti ödemiyorlar. Denizbank 3280 Cebimde Kredi kampanyaları bu kez çok şaşırtıcı bir ödeme planıyla karşımıza çıkıyor. Kurban Bayramına yaklaşılan günlerde, bir yandan da sonbahar telaşı yaşanan aylarda düzenlenen yeni Cebimde Kredi kampanyası ile kredi çekenler çifte bayram yapıyorlar. Kredi geri ödeme süresince bir kaç yıl devam eden takvim boyunca bayrama denk gelen aylarda taksit ödenmiyor. Sadece Kurban Bayramı değil, Ramazan Bayramına rastlayan aylarda da ödeme yok.

Bayramlarda geri ödeme yaptırmayan yepyeni Cebimde Kredi kampanyasına başvuru yapmak çok kolay. Tek yapılması gereken şey KREDİM yazdıktan sonra boşluk bırakıp TCKN’mizi (kimlik numarası) yazarak 3280’e SMS göndermek. Başvurunun ardından kredi cevabı 5 dk içinde cep telefonuna geliyor. Üstelik gelen cevap kesin onay anlamına geliyor. Ön onaylı değil, kesin onaylı kredi olarak başvuru yapılan 3280 Cebimde Kredi bayram öncesi nakit sıkışıklığı yaşayanlara ilaç gibi gelecek. Kredi kampanyasından yararlananlar dosya masrafı ödemiyorlar.

Denizbank Her Derde Deva Kredi 60 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Kredinin üst limiti ise 30 Bin Lira. Denizbank ihtiyaç kredisi başvuruları internet üzerinden bankanın web sitesinden de yapılabiliyor. Webde Kredi Hızlı Başvuru servisini kullananlar sadece cep telefonu numaralarını ve kimlik numaralarını yazarak kredi başvurusu yapabiliyorlar. Başvuru cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor.

Eylül ayıyla birlikte artan masraflar, okulların açılmasının velilere getirdiği ek yük ve Ekim ayı ile birlikte gelecek yeni masraflar için birebir olan Cebimde Kredi kampanyası başvuruları devam ediyor. Kampanyada son başvuru tarihi 11 Ekim olarak belirlendi. Cebimde Kredi ile ihtiyaç kredisi alanlar bayram öncesinde derin bir nefes alıyorlar ve ödeme takvimlerinde Ramazan ve Kurban bayramlarına rastlayan aylarda taksit ödemesi yapmayarak rahatlıyorlar.

Tags : ,

0 thoughts on “Bayram Aylarında Ödemesi Olmayan Kredi Denizbank’ta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TCKN Yaz 5030’a Gönder – Finansbank Para Cepte

TCKN'lerini (kimlik numaralarını) yazıp 5030'a gönderenler Finansbank'ın Para Cepte kredi kampanyasına başvuru yapmış oluyorlar. 5030 SMS numarası Finansbank tarafından cepten...

Kapat