Akbank Sonbahar Kredisi Koşulları – Faiz – Masraf Oranları

Eylül ayına hızlı bir giriş yapan Akbank 30 Eylül 2013 tarihine kadar devam edecek Sonbahar Kredisi kampanyasının startını verdi. Kredi kampanyası sonbaharla birlikte artan masraflar için düşük faiz oranları ve kredi kullandırım ücretiyle iyi bir kredi fırsatı sunuyor. Akbank Sonbahar Kredisi aylık % 1.09 faiz oranı ve 159 TL kredi kullandırım ücreti ile alınabiliyor. Faiz oranı ve kredi kullandırma ücretinden oluşan masraf tutarı tüm vadeler ve kredi tutarları için aynı. Akbank’ın sonbahara özel kredi kampanyasında kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise tam 75.000 TL. Üst kredi limitinin oldukça yüksek tutulduğu kredi kampanyası tüm ihtiyaçları uygun maliyet oranları ile karşılayacak gibi gözüküyor. Akbank Sonbahar Kredisi için son başvuru tarihi 30 Eylül.

Kredi kampanyasında maksimum vade 60 ay. Akbank Sonbahar Kredisi ile örnek olarak 10 Bin Lira kredi çekenler 24 ay vadede aylık 488 TL, 36 ay vadede aylık 350 TL, 60 ay vadede ise aylık 242 TL taksit ödüyorlar. Tüm vadeler için uygulanan faiz oranı % 1.09, kredi kullandırım masrafı ise 159 TL. Akbank Sonbahar Kredisi başvurusu Akbank şubelerinden ve Web Kredi aracılığıyla Akbank internet sitesinden yapılabiliyor.

Akbank’ın sevimli ikizleriyle tanıdığımız Akbank kredilerinin bir yenisi olan Sonbahar Kredisi kampanyası aslında yoğun ilgiyle karşılaşan Yaz Kredisi kampanyasının devamı niteliğini taşıyor. Koşullarda bir değişiklik yok, banka sadece gelen talepleri değerlendirmiş ve kredi kampanyasını Eylül ayı sonuna kadar uzatmış gibi gözüküyor. Yaşanan son ekonomik dalgalanmaların kredi piyasasına etkilerinin ne olacağının tartışıldığı şu günlerde Akbank’ın düşük faizli, yüksek tutarlı ve uzun vadeli kredi kampanyalarını devam ettirme kararı alması oldukça olumlu yorumlanıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Akbank Sonbahar Kredisi Koşulları – Faiz – Masraf Oranları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bonus Kartla 50 TL Bonus – Okula Dönüş Eylül Kampanyası

Okulların açılmasına yaklaşılan şu dönemde giyim ve kırtasiye masrafları da arttı. Ama Bonus Kart sahipleri yeni Bonus kampanyasıyla Eylül ayıyla...

Kapat