70 Lira Taksitle 2000 TL Hızlı Para Axess ile

Axess Hızlı Para kampanyalarına bir yenisi eklendi. Acil kredi ihtiyaçları için evrakla, prosedürle uğraştırmayan Hızlı Para, Axess kredi kartı sahibi olanlara anında nakit kullanma fırsatı veriyor. Son kampanya ile uygulanan faiz oranı % 1,09. Axess Hızlı Para ile nakit çekmek için şubeye gitmeye gerek olmuyor. 7 gün 24 saat kullanılabilen Hızlı Para şimdi 36 aya varan taksitle alınabiliyor. Axess Hızlı Para çekimi için pratik yöntemlere bir yenisi eklendi. Şimdi cep telefonu kanalıyla da Hızlı Para kullanılabiliyor. Cepten mesaj atarak Hızlı Para çekmek isteyenlerin HP yazarak 2522’ye SMS göndermeleri yeterli. Bu şekilde kısa mesaj gönderenlere banka tarafından geri dönüş yapılıyor.

Dileyen Axess kredi kartı sahipleri 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak kredi kartı numaralarını ve şifrelerini girip kredi kartı menüsünden 3’ü tuşlayarak Hızlı Para’ya ulaşabiliyorlar. Akbank Direkt İnternet Kart İşlemleri menüsünden Hızlı Para’ya tıklayarak nakit çekim işlemi gerçekleşebiliyor. Akbank şubelerinden ya da en yakın Akbank ATM’sinden de Hızlı Para kullanılabiliyor.

Hızlı Para kullandıklarında kredi kartı limitlerinin tükeneceğini düşünenler için de Axess Hızlı Para’da bir sürpriz var: Artık Ekstra Limit ayrıcalığıyla sunulan limit sayesinde kart limiti etkilenmeden Hızlı Para çekilebiliyor. Böylece kartla harcamalar için ayrılan limit size kalıyor ve bu limiti alışverişler için kullanabiliyorsunuz.

Hızlı Para ile 6 ay ile 36 ay arasındaki vadelerde ve müşteriye tanınan nakit çekim limitleri dahilinde en az 500 TL, en fazla 20.000 Hızlı Para çekilebiliyor. Çekilen tutar üzerinden bir kereye mahsus olmak üzere % 6,5 oranında hizmet bedeli alınıyor ve ilk hesap kesim tarihinde ekstreye yansıtılarak son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekiyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “70 Lira Taksitle 2000 TL Hızlı Para Axess ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İki Bayram Arası Ödeme Olmaz – TEB Dosya Masrafsız Kredi

TEB Bayram Kredisi ‘iki bayram arası ödeme olmaz’ anlayışıyla kullandırılıyor. TEB'in yeni Bayram Kredisi kampanyası televizyon reklamlarıyla tanıtılmaya başlandı. 3...

Kapat