Halkbank Bayram Kredisi 0,61 Faiz 4 Ay Sonra Ödeme

Halkbank Bayram Kredisi’nde ödemeler 4 ay sonra başlıyor. Bu bayram kredi kampanyaları arasında uzun süreli erteleme seçeneği ile dikkat çeken Halk Bankası sayısız ödeme seçenekleri sunuyor. Sabit taksitli geri ödeme planları arasında aylık taksit ve üç ayda bir taksit seçenekleri var. Dileyenler düşük taksitlerle başlayarak daha sonra artan taksitlerle geri ödeme yapmayı tercih ediyorlar. Dileyen kredi kullanıcıları ise zamanla azalan taksitle geri ödeme yapabiliyorlar. Kısacası Halkbank bu yıl her ihtiyaca uygun ödeme planları sunuyor.

Kampanyanın dikkat çeken bir diğer özelliği ise uygun faiz ve masraf oranları. Örneğin 9 ay taksitli olarak 3.000 Lira kredi alanlar aylık 0,61 faiz oranı ve 61 TL dosya masrafından yararlanıyor.

4 ay ertelemeli Halkbank Bayram Kredisi ile ilk ödemeler 2014 yılında başlıyor. Kredi kampanyası kapsamında 36 aya kadar varan vadelerde ihtiyaç kredisi seçeneklerinden yararlanmak mümkün. Kampanya ile örnek olarak 36 ay vadeli 10 Bin Lira kredi talebinde bulunan bir müşteri aylık % 0,91 faiz oranı ve 91 TL dosya ücretiyle kredi kullanabiliyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda istenen belgeler ise kimlik, gelir ve yerleşim belgelerinden oluşuyor. 36 ay vadeli, ödemelerine 4 ay sonra başlanan kredi kampanyasına katılmak için acele etmek de fayda var. Ramazana özel tasarlanan kredi kampanyasında son başvuru tarihine yetişmek için sayılı günler kaldı.

Tags : , ,

0 thoughts on “Halkbank Bayram Kredisi 0,61 Faiz 4 Ay Sonra Ödeme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
3 Ay Ertelemeli Dosya Masrafsız Teb Bayram Kredisi

Selahattin Çakaler bugünlerde TEB'in 3 ay ertelemeli Bayram Kredisinin peşinde. Televizyon reklamlarıyla başlatılan Ramazan Bayramı Kredi kampanyasında dosya masrafı da...

Kapat