Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredi Kampanyası

Garanti Bankası’nın Yaz Kredisi kampanyası devam ederken Ramazan’ın başlamasıyla kampanya Bayram Kredisi kampanyası adını aldı. Yaz aylarının gözde kredilerinden biri olan Garanti İhtiyaç Kredisi kampanyası aynı koşullarla Ramazan ayında da devam ediyor. Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi % 0.69’dan başlayan faiz oranları ile kullanılıyor. Garanti Bankası Bayram Kredisi kampanyası kapsamında 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabiliyor. Ramazan ayında kredi kampanyaları ne durumda diye soranlar için hemen söyleyelim Garanti Bankası hepimizi şaşırtan faiz oranlarıyla Bayramı erken getirdi. Yüzde 0.69’dan başlayan faiz oranları ile sunulan maksimum 50.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilen kampanyada maksimum vade ise 60 ay.

Garanti Bankası’nın Haziran ayında başlattığı Yaz Kredisi kampanyasının devamı niteliğini taşıyan Bayram Kredisi tamamen aynı koşullarla sunuluyor. Yaz aylarına rastlayan Ramazan ayı Garanti Yaz Kredisi’ni Temmuz ayında Garanti Bayram Kredisi’ne dönüştürdü. Yaz Kredisi ya da Bayram Kredisi, her durumda bu kampanyanın olumlu yorumlar almaya devam ettiğini ve kredi müşterilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Temmuz ayına damgasını vuracak olan Garanti Bankası Bayram Kredisi başvurusu sadece nüfus cüzdanı ile yapılıyor. Kredi başvurusunda gelir belgesi, ikametgah ya da fatura talep edilmiyor. Nüfus cüzdanının başvurularda yeterli olduğu kampanyada ayrıca bir belge istenmiyor. Garanti Bankası Bayram Kredisi kampanyasına başvurlar şubelerin yanısıra Garanti Bankası’nın internet şubesinden ve web sitesinden de yapılabiliyor.

Ramazan’da Garanti Bankası’nı ön plana çıkartacak olan koşullarla sunulan kredi kampanyasında 3.000 TL kredi 9 ay vadeli olarak % 0.69 faiz oranı ve 69 TL kredi tahsis ücretiyle sunuluyor. Kampanyadan örneğin 10.000 TL ya da 30.000 TL kredi almak isteyenler ise 250 TL kredi tahsis ücreti ve % 0.92 faiz oranıyla 36 ay ya da 60 ay vadeli olarak kredi çekebiliyorlar.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Tatil Yerine Balkona Çıkan Aile Kredisi

İş Bankası'nın Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyasını bilmeyen, duymayan kalmadı. Televizyonlarda çizgi film olarak hazırlanan "Tatil Yerine Balkona Çıkan Aileyi...

Kapat