Finansbank Vakti Geldiyse Nakdi Cebinde 5030 Kampanyası

Finansbank’ın geçen ay “Edebiyatı bilene bırakın” sloganıyla başlattığı ve büyük ilgi gören Vakti Geldiyse Nakdi Cebinde kampanyası haziran ayında da devam ediyor. Üstelik yine günde 2 TL taksitlerle 5.000 TL ihtiyaç kredisiyle ve Finansbank’ın 5030 cep telefonu şubesi üzerinden…

Ağırlaştıysa kredi kartı yükün,
Eşyaları yenilemekse tek düşündüğün,
Hayali kuruluyorsa düğünün,
Borç kapamanın zamanıysa bugün…
Bizce mümkün.
Ev tadilatından borçları hafifletmeye,
Evlilik masraflarından tatil hayallerine,
Eğitim masraflarından eskiyen eşyalarınızı yenilemeye…
İhtiyacın vakti geldiyse, nakdi cebinde!
İhtiyaç kredinizi Finansbank’tan alın!

Televizyon reklamında “ihtiyacın vakti geldiyse nakdi cebinde” diyen Finansbank, müşterilerine verdiği bu sözü tutuyor ve Vakti Geldiyse Nakdi Cebinde kampanyasına katılan herkesin cebine 5.000 TL ihtiyaç kredisi koymanın mümkün olduğunu bir kere daha kanıtlıyor.

Finansbank’ın haziran ayında da devam edecek kampanyasına katılmak için Finansbank internet şubesine giriş yaptıktan sonra “Anında Başvur” butonuna tıklamak yeterli… İnternet ortamında krediye başvurmak için yapmanız gereken tek işlem bu… Cep telefonu üzerinden başvuru yapmak isterseniz TC Kimlik Numaranızı 5030’a mesaj atarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank kampanyasında 3.000 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanımı için aylık sadece % 0.49 faiz oranı uygulanıyor. Alması kolay, ödemesi kolay bu krediyi 15 ay vade için kullandığınızda aylık faiz oranı % 0.69 olarak gerçekleşiyor.

Ayrıca TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak günde 2 TL’den başlayan artan taksitlerle 5.000 TL ya da günde 4 TL’den başlayan artan taksitlerle 10.000 TL ihtiyaç kredisi için de başvuru yapabilirsiniz. Üstelik geri ödemeye 3 ay sonra başlama seçeneğin de yararlanabilirsiniz.

Finansbank’ın 60 ay vadeli 5.000 TL ve 10.000 TL için taksit ertelemesiz düzenli ödeme planında, ilk 12 ay taksit tutarları 60 TL ve 120 TL şeklinde uygulanıyor. 3 ay sonra ödeme seçeneğinde taksit tutarları standart plana göre artış gösteriyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Finansbank Vakti Geldiyse Nakdi Cebinde 5030 Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

Kredi kartı limiti veya kısaca kart limiti, herhangi bir bankayla çalışan kredi kartı müşterilerinin başvuru sırasında beyan ettikleri gelire bağlı...

Kapat