ParafCard Akaryakıt Kampanyası 100 TL Üzeri 4 Harcamaya 50 TL

haikbank-logo-maviKredi kartlarının akaryakıt kampanyalarına bir yenisi eklendi. Halkbank’ın ayrıcalıklı kredi kartı Parafard yepyeni bir akaryakıt kampanyasına imza atıyor. Halkbak Paraf Kart ile yapılacak 100 TL ve üzerindeki 4 harcamaya 50 TL ParafPara hediye ediliyor. Kampanya 22 Mart tarihinde başladı ve 22 Nisan tarihine kadar devam edecek. Kampanyanın diğer kredi kartı akaryakıt kampanyalarından farklı olan tarafı akaryakıt harcamaları için herhangi bir akaryakıt şirketinden alışveriş yapılmasının şart koşulmaması ve kazanılan ParafParanın sadece akaryakıt harcamalarında değil istenilen her yerde kullanılabiliyor olması. Bu da ayrıcaklar sunan ParafCard’ın önenli ayrıcalıklarından biri olsa gerek.

Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt harcamasına 50 TL ParafPara kazanılıyor. Alışverişlerin herbirinin farklı günlerde ve tek seferde yapılması gerekiyor. Alışveriş tutarlarının herbirinin 100 TL ve üzerinde olması gerekli. Aynı gün içinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzerindeki alışverişlerden sadece biri geçerli oluyor. Aynı günde yapılan birden fazla akaryakıt alışveriş tutarlarının herbirinin 100 TL’nin altında kalması ancak gün toplamda 100 TL’yi geçilmesi halinde de kampanyadan yararlanmak mümkün olmuyor.

Paraf Kart’ın akaryakıt kampanyasına iştirak etmek için “KAZAN” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e SMS atılması gerekiyor. SMS mesajının Halkbank’ta kayıtlı olan müşteriye ait cep telefonu numarasından gönderilmesi bir diğer dikkat edilmesi gereken ayrıntı. Gönderilen SMSler için ücret alınmıyor.

Akaryakıt alışverişlerinin mutlaka belirli bir POS’tan yapılması, belirli bir akaryakıt şirketinin istasyonlarından gerçekleştirilmesi gibi bir zorunluluk yok. Tüm Türkiye’deki benzin istasyonlarında herhangi bir banka POS’undan yapılan işlemler kampanyaya dahil oluyor.

Business kartlarla ya da ParafPara kullanılarak yapılan alışverişler kampanyadan yararlanamıyor. Kampanya ile en fazla 50 TL ParafPara kazanılabiliyor. Asıl kartların yanında ek kartlarla yapılan akaryakıt alışverişleri de kampanyada değer kazanıyor. Kazanılan Paraf Paraların 30 Aralık tarihine kadar harcanması gerekiyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “ParafCard Akaryakıt Kampanyası 100 TL Üzeri 4 Harcamaya 50 TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Acil Kredi Bordrolu Çalışanlara Özel 20 Bin TL

TEB acil kredi ihtiyacı olan bordrolu çalışanlara gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. En son TEB kredi kampanyasında bu...

Kapat