Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıyana 300 TL Hediye

Finansbank’tan maaşını taşıyan emeklilere müjde var. Emekli maaşını Finansbank’a taşıyan emekliler 300 TL hediye kazanıyor. Teklif 30 Nisan tarihine kadar geçerli. Bu tarihe kadar en az aylık 500 TL’lik emekli maaşını Finansbank’a taşıyanlar kampanyadan yararlanabiliyor. Emekli maaşını taşıyanların 300 TL hediyeyi haketmek için 24 ay boyunca maaşını Finansbank aracılığıyla almak ve Ay Sonu hesabını açık tutmak gerekiyor. Bu koşulları yerine getiren emekliler 300 Lira hoş geldin hediyesi kazanıyorlar. Finansbank internet sitesini ziyaret edenler iletişim bilgilerini bıraktıklarında Finansbank yetkilileri tarafından hemen aranarak kampanya hakkında bilgilendiriliyorlar. Kampanyaya katılmak için sitede yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayarak ad, soyad ve cep telefonu bilgilerini yazıp gönderenlere kısa süre içinde geri dönüş yapılıyor.

Emekli maaşlarını Finansbank’tan alanlar hesap işletim ücreti ödemiyorlar. Emekli maaşının ödendiği vadesiz hesap için yıllık ücret, işletim ücreti gibi hiçbir isim altında ücret alınmıyor.

Finansbank emekliler için onların yüzlerini güldürecek avantajlar sunmaya devam ediyor. Finansbank Emeklilik Paketi’nde bulunan en cazip fırsatlardan biri faizsiz ve dosya masrafsız İhtiyaç Kredisi. Sözkonusu kredi aylık emekli maaş tutarının 4 katına kadar ve maksimum 2.000 TL olmak üzere 6 ay vadeli olarak kullanılıyor. Emekliler için kredi ürünlerinde faiz oranları % 25 indirimli olarak uygulanıyor ve 3 ayda bir taksit ödeme seçeneği sunuluyor.

Emekliler otomobil kredilerinde de cazip oranlardan yararlanıyorlar. Oto kredilerinde faiz oranlarında % 10 indirim ve 3 ayda bir ödeme seçeneği mevcut. Konut kredilerinde ise emekli müşteriler için dosya masrafında % 25 indirim ve 3 ayda bir taksit ödemesi imkanı sunuluyor.

Emekli maaşını Finansbank’tan alanlar İnternet Bankacılığı’nı kullanarak yaptıkları havale ve EFT işlemleri için ücret ödemiyorlar.

Tags : , , , ,

2 thoughts on “Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıyana 300 TL Hediye”

  1. emekli maaşını taşıma devam ediyormu bilgi edinmek istiyorum. Teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Mini Kredi Düşük Faizli 5000 TL

Halkbank yepyeni kredi kampanyalarıyla uygun koşullarla ve avantajlı oranlarla ihtiyaç kredisi kullandırmaya devam ediyor. Halk Bankası Mini Kredi ürününü tercih...

Kapat