BP’den Axess’le Akaryakıt Alımına 40 TL Chip Para Hediye

Kredi kartı şirketlerinin akaryakıt markalarıyla yaptıkları kampanyalara bir yenisi Axess ve BP işbirliğiyle eklendi. Mart ve Nisan aylarında devam eden kampanya ile Axess kullanarak BP istasyonlarından yapılan akaryakıt ve otogaz alışverişleri kazandırıyor. 24 Nisan tarihine kadar Axess’le BP’de farklı günlerde 75 TL ve üzerinde yapılan 5 adet akaryakıt alımında 40 TL chip para kazanılıyor. Kazanılan chip para yine BP istasyonlarında yapılacak alışverişlerde bedava akaryakıt ya da otogaz alımı için kullanılıyor. Kampanyadan yararlanmak için bu tarihe kadar Axess kredi kartını kullanarak farklı günlerde BP’den 5 kere 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alınması gerekiyor. Beşinci alım gerçekleştiğinde 40 TL tutarında akaryakıt ya da otogaz alımı için kullanılabilecek chip para kazanılıyor.

Kampanyaya iştirak etmek için Axess kartın bağlı olduğu Akbank hesabına kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj atılması gerekiyor. Kısa mesajın 4566 numaraya gönderilmesi ve mesaj metnine BP yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak Axess kart numarasının son 4 hanesini yazılması isteniyor. Bu şekilde gönderilen ve hatasız şekilde kampanyaya katıldığı onaylanan kredi kartlarıyla yapılan akaryakıt ve otogaz harcamaları chip para kazandırıyor. Dikkat edilmesi gereken husus öncelikle kampanyaya kayıt işleminin yapılması gerekliliği. Mesaj atarak kampanyaya kayıt yaptırdıktan sonra yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Free kart sahiplerinin ise aynı numaraya FREEBP yazıp boşluk bırakarak kartlarının son dört hanesini göndermeleri gerekiyor. Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Carrefour Axess, Axess Exi-26 ve Neo kartlar kampanyaya katılabiliyorlar. Ek kartlarla yapılan akaryakıt ve otogaz alımları da 40 TL chip para kampanyası kapsamında değer kazanıyor.

Kazanılan chip paranın 2 Mayıs tarihine kadar BP istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılması gerekiyor. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip para tutarı siliniyor ve daha sonra kullanılamıyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “BP’den Axess’le Akaryakıt Alımına 40 TL Chip Para Hediye”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bonus Kart 50 TL Harca Haziran’da Öde Kampanyası

Bonus Card televizyon reklamlarıyla da tanıtılan yeni kampanyayla 2 ay öteleme fırsatı sunuyor. Mart ayına özel fırsat ile Bonus Card...

Kapat