Teb’den 75 TL Hediye – Selahattin Çakaler Fırsatları Yakalar

TEB’in fırsatlarına her gün yenileri ekleniyor. Türk Ekonomi Bankası’nın son kampanyası ile TEB kredi kartlarını alışveriş için kullananlar 75 TL hediye kazanıyor. TEB’in sevimli reklam karakteri yine iş başında. Selahattin Çakaler fırsatlar karşısında yufka yürekli bir adam haline geliyor ve karısı, kayınvalidesi ve kayınpederi için alışveriş yapıyor. Karısına ayakkabı alan Çakaler, hijyen meraklısı kayınvalidesine bir alışveriş arabası dolusu çamaşır suyu satın alırken, kayınpederinin arabasının benzin deposunu da fulluyor. Tek amacı ise fırsattan yararlanıp 75 TL hediyeyi kapmak. ‘Selahattin Çakaler fırsatları yakalar’ sloganıyla biten reklam bugünlerin en popüler televizyon banka reklamlarından biri.

TEB kredi kartı ile alışveriş yapanlar giyim, market ve akaryakıt alışverişlerinde kazanıyorlar. Farklı günlerde ve tek seferde olmak üzere yapılan alışverişler kampanyaya dahil oluyor. Alışveriş tutarlarının her birinin 75 TL’yi aşması gerekiyor. Toplam yapılması gereken alışveriş sayısı ise 5. TEB kredi kartını kullanarak farklı günlerde, tek seferde 5 kez 75 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar 75 TL hediyeyi kapıyorlar. Alışverişlerin giyim, market ya da akaryakıt sektörlerinde gerçekleştirilmesi gerekiyor.

4 Şubat’ta başlayan kampanya 4 Mart’a kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp 4616’ya SMS atılması gerekiyor. Kazanılan 75 TL hediye puanlar 13 Mart tarihinde kredi kartlarına yüklenecek. Hediye puanların 27 Mart tarihine kadar yapılacak alışverişlerde harcanması gerekiyor. Ek kart sahiplerinin ayrıca katılım başvurusu için SMS atmaları gerekmiyor. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilirken yapılacak harcamaların aynı kartla gerçekleştirilmesi gerekiyor. İnternetten yapılan işlemler kampanya kapsamında değer kazanmazken puan kullanımları, iptal ve iade işlemleri de kampanyada geçerli sayılmıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Teb’den 75 TL Hediye – Selahattin Çakaler Fırsatları Yakalar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kamu Çalışanlarına Özel Anında Kredi Akbank’tan

Akbank kamu çalışanlarına özel Anında Kredi kampanyasına devam ediyor. Şimdi Anında Kredi kullanmak sadece pratik değil aynı zamanda hesaplı da....

Kapat