Opet Worldcard ile ne kadar World Puan o kadar Yakıt Puan

Opet Worldcard yeni kampanyasının startını verdi. Şimdi Opet Worldcard sahipleri yaptıkları her alışverişte kazandıkları World Puan’ın yanında o kadar Yakıt Puan kazanıyorlar. Akaryakıt dışındaki tüm alışverişlerde Yakıt Puan kazandıran Opet Worldcard Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atıyor. Akaryakıt harcamaları dışında yapılan tüm harcamalarda World Puan kazandırmaya devam eden Opet Worldcard kazanılan World Puan tutarında ayrıca Yakıt Puan kazandırıyor. Kazanılan Yakıt Puanlar Opet istasyonlarında akaryakıt ve LPG alımlarında kullanılabiliyor.

Opet Worldcard ile Opet ve diğer akaryakıt istasyonları dışında yapılan alışverişlerden Yakıt Puan kazanılırken aynı zamanda Opet’te yapılan harcamalardan da %5’e kadar Yakıt Puan kazanılıyor. Opet ya da bir başka akaryakıt istasyonundan yapılan akaryakıt ya da market alışverişi Yakıt Puan kazandırmazken bu alışverişin Opet istasyonlarında yapılması durumunda % 5’e kadar Yakıt Puan kazanmak mümkün.

Opet Worldcard’ın sunduğu Yakıt Puan kampanyası kart bazında uygulanıyor. Kazanılan Yakıt Puanların o takvim yılı içinde harcanması gerekiyor. Örneğin 2013 yılında kazanılan Yakıt Puanların 2013 yılı içinde Opet istasyonlarındaki alışverişlerde para yerine harcanması mümkün oluyor. Kullanılmayan Yakıt Puanlar diğer yılın 20 Ocak tarihinde geri alınıyor.

Opet Worldcard ile bir ay içinde en fazla 50 TL Yakıt Puan kazanabiliyor. Kampanya kart bazında yürütüldüğü için birden fazla Opet Worldcard sahibi olanlar her kartları için 50 TL tutarında Yakıt Puan kazanabiliyorlar. Ay boyunca yapılan harcamalardan kazanılan puanlar bir sonraki ayın 10’una kadar harcama yapılan karta yükleniyor ve yıl sonuna kadar Opet istasyonlarında harcanabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Opet Worldcard ile ne kadar World Puan o kadar Yakıt Puan”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Hülya Avşar’ın Tanıttığı Odeabank’ta 1.25 Faiz Oranıyla Kredi

Türkiye'nin yeni bankası Odeabank televizyon reklam kampanyasını başlattı. Odeabank'ın reklam filmlerinde Hülya Avşar rol alıyor. Türkiye bankacılık sektörüne hızlı bir...

Kapat