Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Ödemeleri Finansbank’ta 6 Taksit

Ocak ayının gelmesiyle birlikte Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri de araç sahiplerinin gündemine oturdu. Bu yıl Finansbank’ın sunduğu kolaylıkla MTV ödemeleri dertsiz, tasasız gerçekleştirilecek. Finansbank yeni Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyası ile MTV ödemelerinde 6 taksit fırsatı sunuyor. 31 Ocak tarihine kadar devam edecek taksit fırsatından yararlanan araç sahipleri 50.000 TL’yw kadar olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini 6 taksitle yapabiliyor. Ödemeler Finansbank kredi kartları Ocak ayı sonuna kadar 6 taksitle gerçekleştiriliyor. Finansbank kredi kartı sahibi olanlar Ocak ayı boyunca Finansbank şubelerine uğrayarak ya da internet üzerinden taksitli MTV ödemesi yapabiliyor. İnternetten yapılacak taksitli Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi için Gelir İdaresi Başkanlığı’nın ya da finansbank’ın sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor.

Finansbank’ın Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyasından tüm bireysel ve ticari Finansbank kartı sahipleri yararlanabiliyor. Ek kartlar da kampanyaya dahil. Banka kartları kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Ocak ayı boyunca yapılacak ödemeler taksitle gerçekleştiriliyor ve ödemeler için tek çekim seçeneği bulunmuyor. 50.000 TL’ye kadar taksitli ödeme yapmak mümkün. Bunun üstündeki tutarlar için tek çekimle ödeme yapılabiliyor. Ayrıca dileyenler Finansbank şubeleri ve Finansbank internet sitesi aracılığı ile tek ödeme yapmak şartıyla, taksit kampanyasından yararlanmadan Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyebiliyorlar.

Finansbank Motorlu Taşıtlar Vergisi için sunduğu taksit kolaylığı ile vergi ödemelerini dert olmaktan çıkarıyor. Kampanyadan yararlanmak için Finansbank’tan bireysel ya da ticari kredi kartı sahibi olmak yeterli oluyor. Finansbank şubelerinden, Finansbank web sitesinden ve Gelir İdaresi Başkanlığı’nın web sitesinden kredi kartı kullanarak çok kolay ve hızlı şekilde taksitli vergi ödemesi yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Ödemeleri Finansbank’ta 6 Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Free Kart – Yıllık Üyelik Aidatı Yok, Taksitli Alışveriş, İndirim Var

Akbank Free Kart yıllık üyelik aidatı olmayan bir kredi kartı. Akbank'ın 2013 sürprizi olan Free Kart'ı kullananlar kart için yıllık...

Kapat