Ayrıcalıklar Bu Paraf’ta – Harcadıkça Kazandıran Kredi Kartı

Halkbank’ın yeni kredi kartı Paraf ayrıcalıklı hissettiren hizmetler sunmaya devam ediyor.’Starlara layık ayrıcalıklar bu Paraf’ta’ sloganıyla yola çıkan Türkiye’nin şu sıralar en çok dikkat çeken kredi kartı Para Kart şimdi harcadıkça kazandırıyor. Artan Paraf Para sadece Halkbank Paraf Kart’ta bulunan bir özellik. Artan Paraf Para ile kredi kartıyla yapılan harcamalar arttıkça kazanılan Paraf Para oranı da artıyor. Televizyon reklamlarında Murat Boz’un yer aldığı Paraf Kart yıllık aidat ücreti olmaması, sıfır faizli taksitli nakit avans kullanma ve daha pek çok özelliklerle ayrıcalıklı bir kredi kartının sunduğu avantajları yaşatıyor. Paraf Kart ile yapılan harcamalar ParafPara kazandırıyor. Harcama tutarı arttıkça kazanılan ParafPara yüzdesi de artıyor. Harcama tutarına göre normalin iki katı oranına kadar ParafPara kazanmak mümkün oluyor.

Paraf Kart ile yapılan harcamalardan Paraf Para kazanılıyor. Yeni uygulama ile harcamalar arttıkça kazanılan Paraf Paralar daha çok değer kazanıyor. Paraf Kart’ı olanlar harcama tutarlarını arttırdıkça daha yüksek oranlarda Paraf Para kazanıyorlar. Harcama tutarlarıyla kazanılan Paraf Para tutarı iki katına kadar arttırılabiliyor.

Klasik Paraf Kart sahipleri 800 TL’yi aşan harcamalarında fazladan % 20 Paraf Para kazanıyor. Paraf Gold Kart sahibi olanlar 1.500 TL’ye kadar olan harcamalarında fazladan % 20, Paraf Gold Kart sahipleri ise 1.500 TL’yi aşan harcamalarda fazladan % 50 ParafPara kazanıyorlar. Paraf Platinum kartı olanlar ise 3.000 TL’ye kadar olan harcamalarında fazladan %50 Paraf Para kazanırken 3.000 TL’yi aşan kart harcamalarında kazanacakları ekstra ParafPara % 100 oluyor.

Paraf Kart’ın ‘hoşgeldin hediyesi’ olan ilk ekstre tutarına % 25 indirim kampanyası 31 Mart’a kadar devam ediyor. 31 Mart tarihine kadar Paraf Kart başvurusu yapanlar en fazla 100 TL olmak üzere ilk kredi kartı ekstrelerini % 25 indirimli olarak ödüyorlar.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Ayrıcalıklar Bu Paraf’ta – Harcadıkça Kazandıran Kredi Kartı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası % 0.40 Faiz ile Kentsel Dönüşüm Kredisi

İş Bankası, depreme dayanıklı olmayan binalarını yenilemek isteyenler için aylık sadece % 0.40 faizle Kentsel Dönüşüm Kredisi kampanyası başlattı. Konut...

Kapat