0,39 Faizli Kobi Kredisi Akbank’ta – 24 Saat İçinde Kredi

Akbank kobi müşterileri için hızlı ve düşük faizli ticari kredi kampanyasını başlattı. Kobilere desteğini her zaman sürdüren Akbank’ta Ocak ayı boyunca 50.000 TL’ye kadar olan TL Taksitli Ticari Kredi başvuruları 24 saat içinde sonuçlandırılıyor. Kampanyada faiz oranı % 0,39’dan başlıyor. Gerekli evrakları eksiksiz tamamlayanların kredi başvuruları 24 saat içinde değerlendirilip sonuçlandırılıyor. Kredi başvuruları olumlu sonuçlanan kobiler kredilerini hemen kullanabiliyorlar. Kampanya kapsamında 12 ya da 24 ay vadeli 5.000 TL kredi kullananlar aylık 0,39 faiz oranından yararlanıyor. 36 ay vadeye kadar kredi kullandırılan kampanyada üst limit 50.000 TL.

Akbank’ın nakit kobi kredisi kapmayası ile kredi çeken ve Ticari Kredi Kartı ve Artı Para ürünlerini kullanan kobiler 25.000 TL’ye kadar kredi kullanmaları durumunda 3 ay boyunca avantajlar sunuluyor. Bu özellikleri taşıyan Akbank müşterileri Akbank şubelerinden 10’ar adet havale, EFT ve çek tahsilatını ücretsiz gerçekleştiriyorlar. Akbank Direkt İnternet hizmetini kullanan kobi müşteriler ise sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz yapabiliyorlar. Bunun dışında yeni üye işyeri Akbank müşterileri % 1 komisyon oranından faydalanıyor ve 3 ay boyunca POS ücreti ödemiyorlar.

25.000 TL’nin üzerinde kredi kullananlara da aynı avantajlar sağlanırken ayrıca ücretsiz çek karnesi sahibi olma fırsatı sunuluyor. 25.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi kullanan ve Ticari Kredi Kartı ve Artı Para ürünlerine sahip olan kobiler yukarıdaki avantajlara ek olarak ücretsiz 10 yapraklı çek karnesi alabiliyorlar.

Akbank’ın kobilere sunduğu avantajlardan yararlananlar işlerini büyütürken gerekli nakit desteğini uyugun maliyet oranlarıyla karşılayabiliyorlar. Uzun vadeli ve düşük maliyetli kobi kredilerini kullananlar ayrıca diğer pek çok avantajdan ve fırsattan yararlanabiliyorlar. Kobi müşterilerine 1 gün içinde kredi kullanma fırsatı sunan Akbank ekonominin çarklarının dönmesi için önemli katkılarını sunmaya bu yıl da devam ediyor. Akbank’ın kobi kredisi fırsatından yararlanmak isteyenlerin ay sonuna kadar Akbank şubelerini ziyaret etmeleri gerekiyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “0,39 Faizli Kobi Kredisi Akbank’ta – 24 Saat İçinde Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Ödemeleri Finansbank’ta 6 Taksit

Ocak ayının gelmesiyle birlikte Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri de araç sahiplerinin gündemine oturdu. Bu yıl Finansbank'ın sunduğu kolaylıkla MTV ödemeleri...

Kapat