Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası

Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası

Vakıfbank yeni yılda hayalinizdeki otomobile sahip olabilmeniz için Halinizden Anlayan Otomobil Kredisi kampanyası başlattı. Masrafsız seçeneği de bulunan Vakıfbank kampanyasına katılanlar, % 0.88’den başlayan faizlerden yararlanarak hayallerini süsleyen arabalarını yeni yılda kapılarında görme fırsatını yakalayacaklar.

Vakıfbank’ın yeni otomobil kredisinde hayalinizdeki otomobilin anahtar teslim fiyatının % 90’ına kadar krediyi, aylık % 0.88’den başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleriyle hemen alabilirsiniz. Üstelik kefilsiz ve hayat sigortası yaptırma zorunluluğu da olmadan…

vb-logo-vakifbankOtomobil Kredisinin Özellikleri

Vakıfbank Halinizden Anlayan Otomobil Kredisini çeşitli taksit seçenekleri arasından bütçenize en uygununu seçerek ödeyebilirsiniz. Karşınıza çıkacak taksit ödeme seçenekleri şöyle sıralanıyor:

– Aylık eşit taksitli,
– 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
– 3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli,
– 3 ayda bir taksitli
– Son taksit balon ödemeli
– Değişken taksitli

Hayalinizdeki otomobili seçtiniz ve bir an önce satın alıp kapınızın önüne koymak istediniz diyelim. Vakıfbank’ın yeni yıla özel 0 km otomobil kampanyasından 25.000 TL krediyi 36 ay vadeyle çektiğiniz takdirde % 0.88 cazip faiz oranından yararlanabilirsiniz. Aynı miktar krediyi 60 ay vadeyle alırsanız faiz oranı % 0.90 şeklinde belirleniyor. Her iki seçenekte de 262.50 TL tutarında Kredi Tahsis Ücreti alınıyor. 60 ay vadeyle alıp da Kredi Tahsis Ücreti ödemek istemiyorsanız bu durumda % 0.98 faiz seçeneğini tercih edebilirsiniz.

262.50 TL tutarındaki Kredi Tahsis Ücreti üzerinden ayrıca % 5 oranında Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınıyor. Diğer ücretler ise 52.50 TL tutarındaki Rehin Kaldırma Ücretinden oluşuyor.

Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, ücret ve vergiler dahil…

Vakıfbank’ın Halinizden Anlayan 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyasına katılmak için size en yakın Vakıfbank şubesine uğrayabilir, orada müşteri temsilciniz tarafından size sunulacak aylık eşit taksitli, değişken taksitli ve balon ödemeli gibi değişik taksit seçenekleri hakkında konuşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tags : , , , , ,

One thought on “Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası”

  1. kredi almak istiyorum. ödeme şekileri kolay olan bi kredi hakında bilgi almak istiyorum…
    saygılarımla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Halinizden Anlayan Yeni Yıl Kredisi – Masrafsız

Yılbaşı kredi kampanyalarının ardarda boy gösterdiği bugünlerde Vakıfbank imzalı Halinizden Anlayan Yeni Yıl KRedisi, uygun faiz oranları ve 60 aya...

Kapat