Vakıfbank Halinizden Anlayan Yeni Yıl Kredisi – Masrafsız

vakifbank-emekliYılbaşı kredi kampanyalarının ardarda boy gösterdiği bugünlerde Vakıfbank imzalı Halinizden Anlayan Yeni Yıl KRedisi, uygun faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleriyle cazip bir konuma yerleşiyor. Vakıfbank’ın masrafsız kredi kampanyası, 2013 yılına ihtiyaçlarını ertelemeden başlamak isteyenler için çeşitli avantajlar getiriyor. Vakıfbank’ın “Yeni yılı yeni hayallerle karşılayın” sloganıyla başlattığı kampanya 3 aydan başlayıp 60 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle geliyor. Kampanya kapsamında minimum 500 TL’den başlayan ve maksimum 40.000 TL’ye kadar varan kredi dilimlerinden istediğinizi seçebiliyor, hepsinin farklı avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Kefilsiz, teminatsız ve en önemlisi dosya masrafsız çekebileceğiniz Vakıfbank Halinizden Anlayan Kredi kampanyasında faiz oranları % 0.98 ile % 1b20 arasında değişiyor.

Kampanya kapsamında 5.000 TL krediyi 12 ay vadeyle çektiğiniz takdirde son ayların en düşük faiz oranı % 0.98 faizder yararlanıyor, aylık sadece 449 TL taksitler halinde rahat rahat ödeyebiliyorsunuz. İhtiyacınız 20.000 TL ise, bu durumda 24 ay vade için % 1.05 faiz fırsatından yararlanabilir, ihtiyacınız olan krediyi dosya masrafsız, kefilsiz ve teminatsız kullanabilirsiniz. 20.000 TL kredi için 24, 36 ve 60 ay olmak üzere üç değişik vade seçeneği olduğunu da belirtelim.

Vakıfbank Halinizden Anlayan Yeni Yıl Kredisi kampanyasından 40.000 TL çekerek yeni yılı daha rahat kırşalamak istediğiniz takdirde bunu 24, 36 ve 60 ay vade seçeneklerinden birisiyle yapabilirsiniz. 40.000 TL tutarındaki Vakıfbank kredisinin faizleri, % 1.06’dan başlayıp % 1.12 ve % 1.14 şeklinde sıralanıyor. 40.000 TL kredi çekmeyi düşünüyorsanız bu vade ve faiz seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Vakıfbank Halinizden Anlayan Yeni Yıl Kredisi kampanyasına katılmak için 31 Aralık 2012 tarihine kadar gelir belgenizle size en yakın Vakıfbank şubesine başvurmanız yeterli oluyor. Başvurunuzu Vakıfbank internet şubesine giriş yaparak ön onay almak suretiyle de yapabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığına başvuru yapmak da bir başka seçenek olabilir.

Vakıfbank’ın “Yeni Yılı Yeni Hayallerle Karşılayın” ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için kefil bulmanız gerekmiyor. Ancak kefil konusu ön şart olmamakla birlikte özellikle 20.000 TL ve 40.000 TL tutarındaki kredi dilimleri için gerekli durumlarda kefil istenebiliyor.

Tags : , , , ,

2 thoughts on “Vakıfbank Halinizden Anlayan Yeni Yıl Kredisi – Masrafsız”

  1. Benim daha önce arkadaşıma kredi çektim ve bana yanlış yaptı belirli bir güne kadar ben ödedim sonra 5 ila 6 ay ödenmedi şimdi sizlerden almak ve orayı kapatmak istiyorum sabit bir bankada olmak istiyorum sizlerden rica ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Tasarruf Ettiren Kredi – Dosya Masrafsız Altın Hediyeli

Şekerbank, ihtiyaçlarını sürekli erteleyenler ve borç yükünü hafifletmek isteyenler için çeşrek altın hediyeli, 5 ay taksit ertelemeli Tasarruf Ettiren Kredi...

Kapat