Akbank Free Kart – Yıllık Üyelik Aidatı Yok, Taksitli Alışveriş, İndirim Var

Akbank Free Kart yıllık üyelik aidatı olmayan bir kredi kartı. Akbank’ın 2013 sürprizi olan Free Kart’ı kullananlar kart için yıllık üyelik aidat ücreti ödemiyorlar. Free Kart’ın tek özelliği kredi kart ücreti olmaması değil, diğer pekçok avantaj Akbank Free Kart sahiplerini bekliyor. Akbank Free Kart ile tanışanlar istedikleri herşeyi bu kartın içinde, istemedikleri herşeyi bu kartın dışında buluyorlar. Free Kart hayatı kolaylaştıran avantajlar sunuyor. Axess’in yeni kredi kartı ürünü olan Free Kart getirdiği yeniliklerle hemen dikkat çekiyor.

Akbank Free Kart bol bol chip-para kaandıran bir kart. Axess üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde fazla fazla chip-para kazanma imkanı sunuluyor. 1 chip-paranın karşılığı 1 TL olarak hedaplanıyor ve bu şekilde harcanabiliyor. Kazanılan chip-paralarla Axess üyesi işyerlerinde bedava alışveriş yapılabiliyor.

Free Kart ile sayıları yüzbinleri bulan Axess üyesi işyerlerinden taksitli alışveriş yapılabiliyor. Peşin fiyatına taksit seçenekleri alışverişi ve ödemeleri kolaylaştırıyor. Taksitli satış olmayan durumlarda Free Kart sahipleri ödeme yapmadan önce Taksit İste veya Erteleme İste seçeneklerini kullanarak peşin alışverişleri taksitlendirebiliyor ya da ödemeleri erteleyebiliyor.

Free Kart ile otomatik ödeme talimatı vererek düzenli yapılan ödemeleri takip etme derdinden kurtulmak mümkün. Otomatik ödeme talimatı ile kira, aidat, okul taksiti gibi ödemeler için bir kereliğine ya da düzenli olarak EFT – Havale talimatı verilebiliyor. Böylece ödemeler kredi kartı üzerinden zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirilebiliyor.

Free Bütçem Servisi alışverişlerinde belirli bir sınırı aşmamak isteyenler için. En az 200 TL olmak üzere aylık harcama bütçesi oluşturan Free Kart sahipleri bu harcama limitini aşmaları durumunda SMS ile bilgilendiriliyor. Gıda, benzin, restoran gibi sektörlerde 100 TL’nin üzerinde yapılan alışverişler anında SMS ile kart sahibine bildiriliyor. Free Borç yazarak 4425’e SMS gönderenler en az borç tutarı, kalan kredi kartı limiti ve son ödeme tarihlerini öğrenebiliyorlar. Free Bütçem hizmetinden yararlanmak için FREE BÜTÇEM yazdıktan onra istenilen harcama üst sınırı tutarı yazılarak 4425’e gönderiliyor.

Herkese uygun Free Bütçem tarifelerini öğrenmek için ve birini seçmek için 444 2525’i aramak gerekiyor. Free Bütçem tarifeleri ile fazla chip-para kazanma, faiz indirimi, her yerde 3 taksit ya da akaryakıt ve market alışverişlerinde indirim tarifelerinden yararlanmak mümkün oluyor.

Free Kart nakit çekimlerinde de Hızlı Para, Taksitli Avans veya SMS Para hizmetleriyle anında, evraksız, formalitesiz nakit çözümleri sunuyor. Nakit Avans hizmeti günlük ve küçük tutarlardaki nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını Free Kart’a transfer ederek daha uygun koşullarda ve taksitli ödemek mümkün oluyor. Free Kart sahibi olanlar cash-para programından da yararlanabiliyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , ,

One thought on “Akbank Free Kart – Yıllık Üyelik Aidatı Yok, Taksitli Alışveriş, İndirim Var”

  1. hiç kötü yanı yok mu bu kartın. Tamam aidat yok ama kullanan arkadaşlar bir yazsınlar iyi mi kötü mü?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank’tan Kamu Çalışanları Kredisi Dosya Masrafsız, 1,35 Faizli

Finansbank Kamu Çalışanları Kredisi dosya masrafsız, düşük faiz oranlı ve uzun vadeli olarak sunuluyor. Yalnızca kamu çalışanlarına özel olan yeni...

Kapat