Maximum Kart ile BP Akaryakıt Alışverişine 30 TL Maxi Puan

Maximum Kart ile BP arasında gerçekleşen işbirliği ile yeni bir akaryakıt alışverişi kampanyasına daha imza atıldı. Maximum Kart kullanılarak BP’den yapılan üçüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi 30 TL Maxi Puan kazandırıyor. Üç alışverişin de tek seferde peşin olarak yapılması, 100 TL ve üzerindeki tutarlarda olması, farklı günlerde gerçekleştirilmesi ve anlaşmalı BP istasyonlarındaki Maximum Kart pos makinelerinin kullanılması gerekiyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin ayrıca kampanya SMS numarasına kısa mesaj atmaları gerekiyor. Kampanya 14 Aralık tarihine kadar devam edecek. 14 Aralık tarihine kadar BP istasyonlarından tek çekimle, peşin ödemeli ve farklı günlerde üç kez akaryakıt alışverişi yapanlar 30 TL Maxi Puan kazanacak. Kampanya süresince BP istasyonlarından Maksimum Kart ile aynı gün yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinden sadece bir tanesi geçerli sayılıyor ve kampanyaya dahil ediliyor.

Kazanılan Maxi Puanlar kampanyanın bitiminden itibaren 7 gün içinde, yani en geç 21 Aralık tarihine kadar Maximum kartlara yüklenecek. Puanların karta yüklenmesinin ardından 3 Ocak tarihine kadar BP istasyonlarında yapılacak akaryakıt alışverişlerinde kullanılması gerekiyor. Bu tarihe kadar kullanılmayan Maxi Puanlar geçersiz sayılacak.

Maximum Kart’ın BP akaryakıt kampanyasına İş Bankası Maximum kredi kartı ve Bankamatik kartı sahipleri ile Ziraat Bankası Maximum kredi kartı sahipleri katılabiliyor. Maximiles kart sahipleri de kampanyadan yararlanabiliyor. İş Bankası müşterilerinin kampanyaya iştirak etmeleri için BP yazıp boşluk bıraktıktan sonra harcamalarda kullanılan /kullanılacak kartın son 6 hanesini 4402’ye SMS atmaları gerekiyor. Ziraat Bankası müşterileri ise aynı işlemi yapıp mesajlarını 4747’ye gönderiyorlar. Kampanyaya kayıt yaptırmak için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarası ile mesaj atılması gerekiyor.

Kampanya kredi kartı ve banka kartı müşterisi bazında düzenleniyor. Birden fazla Maksimum Kart’a sahip olanlar ya da hem Bankamatik hem de Maximum kredi kartları olanlar her kart için ayrı ayrı puan toplamıyorlar. Her müşteri kart sayısı ne olursa olsun bir kez 30 TL Maxi Puan kazanıyor. Ziraat Bankası ve İş Bankası’ndan Maksimum kartı olanların kampanya süresince BP istasyonlarından yaptıkları harcamalar ise birleştirilemiyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Maximum Kart ile BP Akaryakıt Alışverişine 30 TL Maxi Puan”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank 77 Ay Vadeli Kamu Çalışanı Kredisi 0,77 Faiz Oranı Maaşın 17 Katı

Denizbank Kamu Çalışanı Kredisi Kasım ayına özel fırsatlarla geldi. Kamu çalışanlarına özel vade, faiz ve kredi limitlerini içeren Denizbank'ın kamuluya...

Kapat