ING Paydos Yok Hesap – Cazip Faizli Masrafsız Kobi Hesabı

ING Bank kobi müşterilerine kazandıran yeni bir bankacılık ürünü hazırladı: ING Paydos Yok Hesap. ‘İşin paydos etse de paran etmesin’ sloganıyla televizyon reklamları aracılığıyla tanıtılan kampanyada ING Bank’ın sevimli animasyon aslan karakteri başrolde oynuyor. ING Bank kobilere bugüne kadar sunduğu ‘Aslan Kobi’ avantajlarıyla küçük ve orta boy işletmelere her zaman destek vermişti. Kobilere yönelik desteklerine bir yenisini ekleyen banka gündüz masrafsız ve ücretsiz olarak işletilerek bankacılık işlemleri yapma fırsatını sunan, geceleri ise hesapta kalan paraya cazip faiz sunan bir mevduat hesabı.

ING Paydos Yok Hesap’a hemen başvuru yapanlar kobilere özel bu hesap ile gündüzleri bankacılık işlemlerini ücretsiz gerçekleştiriyorlar. Geceleri ise yüksek faiz oranıyla paralarına para katıyorlar. Kısacası Paydos Yok Hesabı kobi müşterilere gece gündüz kazandırıyor.

ING Bank’ın kobiler için tasarlanan hesabına hesap işletim ücreti, yıllık aidat, katılma bedeli vb. gibi hiçbir isim altında herhangi ücret uygulanmıyor. Masrafsız olarak kullanılabilen ING Paydos Yok Hesap ile masrafsız çek karnesi edinme ve masrafsız çek takas ve tahsilat işlemleri yapma fırsatı sunuluyor. Paydos Yok Hesap sahipleri internet ve telefon bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirdikleri EFT ve havale işlemlerini tümüyle ücretsiz olarak yapıyorlar. Banka şubesinden yapılan EFT ve havale işlemlerine ise ücret uygulanıyor.

Geceleri cazip faiz kazandıran kobilere özel hesap ile faiz geliri elde etmek için hesaba bir kez başvurmak yeterli oluyor. Her gün yeniden talimat vermeye gerek kalmadan otomatik olarak faiz geliri elde ediliyor. Hesapta kalan paradan istifade ederek faiz kazancı elde etmek için her iş gününün sonunda, saat 17.00 itibarıyla hesapta 5.000 TL ve üzerinde bir meblağ bulunması gerekiyor. Her iş günü bitimindeki 5000 TL ve üzerindeki tutarlar yatırıma yöneltiliyor. Ertesi sabah hesapta bulunan miktara bankaca belirlenen faiz oranı uygulanıyor ve hesap geceleri faiz geliri elde etmiş oluyor. Hesaba gecelik faiz uygulanıyor. Cazip faiz oranından yararlanmak için belirtilen alt limitin üstünde bakiye bırakmak gerekiyor. Aynı zamanda bankaca belirlenen üst limit tutarını da aşmamak gerekiyor. Üst limitin üzerindeki bakiyelere daha düşük oranda gecelik faiz uygulanıyor.

ING Bank Paydos Yok Hesap’ta hesap işletim ücreti yok. Ancak hesap sahibinin ING Bank’ta başka bir vadesiz hesabı varsa ya da Paydos Yok Hesap’a bağlı olarak bir vadesiz hesap açılırsa bu hesaplara ücret muafiyeti uygulanmıyor. Hesaba istenildiği zaman para yatırmak ya da hesaptan para çekmek mümkün.

Kobilere özel ING Paydos Yok Hesap başvurusu ING Bank şubelerinden yapılabildiği gibi hesap başvurusu internet üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. İnternetten hesap açma başvurusu yapmak için ING Bank web sitesini ziyaret etmek ve sitede bulunan linke tıklayıp ilgili formu doldurmak yeterli oluyor.

Tags : ,

0 thoughts on “ING Paydos Yok Hesap – Cazip Faizli Masrafsız Kobi Hesabı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Oto Kredisi Hattı 444OTOM ile Telefondan Bilgi ve Başvuru

Otomobil Kredisi almak isteyenler için yepyeni bir uygulama Garanti Bankası'ndan geldi. Garanti Otomobil Kredisi Hattı 444OTOM ile oto kredisi başvurusu...

Kapat