ING Bank Kartta Kredi – Uzun Ömürlü Bir Kere Başvur İstediğin Zaman Kullan

ING Bank yeni kredi ürünü Kartta Kredi ile ihtiyaç kredisi alanında bir yeniliğe daha imza atıyor. IG Bank Karrta Kredi le kredi kartı ile ihtiyaç kredisi birleşiyor. Kartta Kredi ihtiyaç kredisini kredi kartına taşıyarak istenildiği anda kullanılmaya hazır hale getiriyor. Bu da kredi kullanımı için geçecek süreyi ve işlemleri ortadan kaldırıyor. Kartta Kredi’den yararlananlar istedikleri anda kredi kartlarına tanımlanmış ihtiyaç kredisi tutarını kullanabiliyorlar. Aynı gün kullanma imkanı sunan Kartta Kredi istenildiği zaman kullanılabilecek uzun ömürlü kredi imkanı sunuyor.

ING Kartta Kredi ile krediye bir kere başvuruluyor, Karta kredi bir kere yükleniyor ve her zaman hazırda duruyor. Karta yüklenen kredi istenildiği zaman kullanılıyor. ING’de kredi uzun ömürlü.

ING Bank Kartta Kredi ile 5.000 TL ve altındaki tutarlarda ihtiyaç kredisi kullanımını kredi kartına taşıdı. Kartta Kredi ile tanışanlar 5000 TL’ye kadar krediyi istedikleri anda kullanıyorlar. Üstelik kredinin maliyet oranları ve koşulları çok cazip, vadeler ise 36 aya kadar uzuyor. Ömür boyu kullanılan kredi olan Kartta Kredi ile kredi kartına kart limiti dışında bir de kredi limiti tanımlanıyor. Bu kredi limiti kart limitinin kullanımına ve kartla yapılan alışverişlere engel olmuyor. Kredi kartına tanımlanan kredi limiti karta tanımlanmış olan kredi kartı limitinden tamamen ayrı işliyor. Sözkonusu kredi limiti ile kredi kullanıldıktan sonra geri ödemeler gerçekleştikçe kredi limiti aynı oranda yeniden açılıyor ve yeni kredi kullanma imkanı doğuyor.

Kartta Kredi ile kredi kullanmak için şubeye gitmeye gerek olmuyor. ING Bank çağrı merkezi veya internet üzerinden yeni limit kullanımı imkanı sunuluyor. Kartta Kredi’den sadece ING Bonus Card sahipleri yararlanıyor. ING Bonus Kartı olmayanlar da Kartta Kredi kullanmak için ING Bank şubelerinden anında kart çıkartabiliyorlar.

ING Bank’ın ‘iyi ki aklımı kullandım’ dedirten kredileri ile ayda 69 TL taksitle 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Üstelik kredi aynı gün hesapta oluyor. Kredi masrafsız olarak kullanılıyor.

Tags : ,

0 thoughts on “ING Bank Kartta Kredi – Uzun Ömürlü Bir Kere Başvur İstediğin Zaman Kullan”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Yılbaşı Kredisi TEB’de – Masrafsız, Dosya Ücretsiz Yeni Yıl Kampanyası

2013 yılına girmemize çok az bir süre kala TEB Yılbaşı Kredisi kampanyası start aldı. TEB'in Yeni Yıl Kredisi'ni kullananlar masraf...

Kapat