Günde 7 TL’ye 7000 TL Süper Kredi – 4411’e SMS Atmak Yeterli

Yapı Kredi Bankası Süper Kredi kampanyalarını Kasım ayında da sürdürüyor. Son kampanya ile günde 7 TL’ye denk gelen aylık taksitlerle 7000 TL Süper Kredi kullanmak mümkün. İhtiyaçlar yağmur gibi yağıyorsa çözümü Yapı Kredi Bankası Süper Kredi’de. Yapı Kredi Bankası Süper Kredi kampanyası ile 36 ay vadeli olarak 7.000 TL ihtiyaç kredisi alınabiliyor. Kredinin geri ödemeleri bütçeyi zorlamadan, düşük taksitlerle gerçekleşiyor. Vadenin 3 yıl olması geri ödemeleri kolaylaştırıyor ve aylık taksit tutarlarını düşürüyor. Kampanya daha önce pek çok kez tekrarlandı ve kredi kullanıcılarından büyük ilgi gördü. Kasım ayı Süper Kredi kampanyası ile bu kez günde 7 TL’ye 7.000 TL kredi kullanmak mümkün.

Süper Kredi başvurusu yapmak isteyenlerin banka şubesine kadar giderek yorulmalarına gerek kalmıyor. Süper Kredi başvuru numarası olan 4411’e kısa mesaj atmak kredi başvurusu için yeterli oluyor. Mesaj metnine BİREYSEL yazmak ve 4411’e göndermek cepten kredi başvurusu için yeterli oluyor.

Yapı Kredi Bankası değişik ihtiyaçlar için değişik kredi seçenekleri sunuyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredileri % 0.54’den başlayan faiz oranlarıyla kullanılabiliyor. Faizsiz peşin komisyonlu ya da masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi seçeneklerinin de sunulduğu Yapı Kredi’de düşük faizli ve komisyonlu kredi seçeneklerinden biri olan Süper Kredi % 0.77 faiz oranı ve 36 ay vade ile kullanılabiliyor. 7.000 TL kredi için 558 TL masraf ödeniyor. Kredinin aylık maliyet oranı % 1.41, yıllık maliyet oranı ise % 16.93 olarak gerçekleşiyor. Aylık ödenecek taksit tutarı ise 229 TL.

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredilerine emekli Yapı Kredi müşterileri sadece nüfus cüzdanı, kamu çalışanı Yapı Kredi müşterileri ise nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimlikleriyle başvurabiliyor. İhtiyaçlarını ertelemek istemeyenler başvurusu ve kullandırımı kolay Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredileri ile nakit ihtiyaçlarına çözüm buluyorlar. Yapı Kredi Bankası tüm vade, tutar ve ödeme seçeneği ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş değişik kredi seçenekleri sunuyor. Uygun taksitler ve uzun vadelerle kredi kullanmak isteyenler Yapı Kredi Süper Kredi’yi tercih ediyorlar. Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu krediler hakkında bilgi almak isteyenler Yapı Kredi’nin web sitesinde ve kredisimdi adresinde bulunan online chat imkanıyla bankanın kredi uzmanlarıyla anında iletişim kurabiliyorlar.

Tags : , , , ,

2 thoughts on “Günde 7 TL’ye 7000 TL Süper Kredi – 4411’e SMS Atmak Yeterli”

  1. yapı kredi 4kart müşterinizim kredi kartı limimitimin arttırılmasını istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maximum Kart ile BP Akaryakıt Alışverişine 30 TL Maxi Puan

Maximum Kart ile BP arasında gerçekleşen işbirliği ile yeni bir akaryakıt alışverişi kampanyasına daha imza atıldı. Maximum Kart kullanılarak BP'den...

Kapat