Denizbank Üretici Kart ile Yılda 1 Kez Ödemeli Tarımsal Kredi

Denizbank Üretici Kart çiftçiye ve tarımsal üreticilere kredi kullanma imkanı sağlıyor. Üretici Kart’a tanımlanmış ve yüklenmiş olan kredi limitinden kredi çekilebiliyor. Üretici Kart tarım ve hayvancılıkla uğraşanların gereksinimlerine ve nakit akışlarına uygun olarak dizayn edildi. Kartın geri ödemeleri de hasat zamanına göre yapılıyor ve yılda bir kez kart geri ödemesi gerçekleştiriliyor. Her Üretici Kart’a bir kredi limiti yükleniyor ve kart sahibi ihtiyaçlarını bu kartla karşılama imkanına kavuşuyor. Üretici Kart’ın normal bir kredi kartına göre pek çok avantajı var. Öncelikle kredi geri ödemesi ayda 1 değil, yılda 1 yapılıyor. Ödeme dönemi tamamen çiftçinin kendi ihtiyaçlarına göre, ürettiği ürünün niteliği ve hasat zamanına göre belirleniyor. Üretici Kart sahipleri aynı zamanda kendilerine özel pek çok kampanyadan yararlanabiliyor.

Kendi arazisinde ya da kiralamış olduğu arazide tarımsal üretim, seracılık ve hayvancılık yapan herkes Üretici Kart için başvuru yapabiliyor ve kart sahibi olabiliyor. Üretici Kart’ın avantajlarından yararlanmak için Denizbank’ın Tarım Bankacılığı hizmeti veren şubelerine gitmek yeterli oluyor.

Denizbank Üretici Kart sahipleri karta tanımlı ve yüklenmiş durumda olan tarım kredilerini nakit çekerek ya da mal ve hizmet alımlarında kartla ödeme yaparak kullanabiliyorlar. karttan nakit çekim işlemi DenizBank Şubeleri’nden ve ATM’lerden gerçekleşiyor. Dilenirse karttaki kredi tutarından düşülmek üzere faaliyetlerde ihtiyaç duyulan mal ve hizmet alımları için anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart ile alışveriş yapılabiliyor.

Yılda bir ödemeli olan Denizbank Üretici Kart zaman zaman vade ve fiyat avantajı sağlayan kampanyalar düzenleyerek çiftçiye ve üreticiye destek oluyor. Kart sahiplerinin yararlanabilecekleri son kampanyalar arasında PO’dan 5 ay vadeli faizsiz akaryakıt kampanyası da var. Petrol Ofisi’ne gelen Üretici Kart kullanıcıları 5 ay vadeli faizsiz akaryakıt, otogaz ve madeni yağ satın alabiliyorlar. Üretici Kart ile Bağ-Kur prim ödemeleri her ay düzenli olarak yapılabiliyor. Bağ- Kur ödemeleri böylece kesintisiz olarak gerçekleşmiş oluyor, kart sahibi ise ödemesini yılda bir kez hasat döneminde yapıyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Üretici Kart ile Yılda 1 Kez Ödemeli Tarımsal Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Kartta Kredi – Uzun Ömürlü Bir Kere Başvur İstediğin Zaman Kullan

ING Bank yeni kredi ürünü Kartta Kredi ile ihtiyaç kredisi alanında bir yeniliğe daha imza atıyor. IG Bank Karrta Kredi...

Kapat