Card Finans Shell Kampanyası – 40 TL Para Puan Kazanma Fırsatı

CardFinans Shell işbirliğiyle Finansbank kredi kartıyla Shell’den akaryakıt alışverişi yapanlara 40 TL’ye varan Para Puan. Anlaşmalı Shell istasyonlarında Kart Finans’larını kulanarak tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt alımı yapanlar ilk 4 alışverişleri için 5’er TL Para Puan kazanıyorlar. İlk dört alışverişten toplam 20 TL ParaPuan kazanmak mümkün oluyor. Kampanya tarihleri içerisinde beşinci 75 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan Finansbank kredi kartı sahipleri ise bu alışverişleri için 20 TL Para Puan kazanıyorlar. Böylece beş alışverişin toplamında 40 TL Para Puan kazanılmış oluyor.

Kampanyadan yararlanmak için akaryakıt alışverişinin anlaşmalı Shell istasyonlarında Finansbank Pos’ları kullanılarak yapılması ve alışverişin tek seferde gerçekleştirilmesi gerekiyor. 75 TL ve üzeri tek seferde gerçekleştirilmiş ödemeler kampanyaya dahil oluyor. Kampanya 15 Kasım tarihinde başladı ve 31 Aralık tarihinde sona erecek. Yılın son gününe kadar Shell’lerden yapılacak 75 TL ve üzeri ilk 4 akaryakıt ve otogaz alışverişi toplamda 20 TL, beşinci 75 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alımı ise 20 TL kazandırıyor. Kampanya tarihleri içinde 5 kez alışveriş yapanlar 40 TL ParaPuan sahibi oluyorlar.

Kampnaya müşteri bazında gerçekleştirildiği için birden fazla Finansbank kredi kartı olanlar da sadece bir kere kampanyaya katılabiliyor. Kampanyadan en fazla 40 TL Para Puan kazanılıyor. Kazanılan Para Puanlar kredi kartına anında yükleniyor. Kampanya ile kazanılan Para Puanlar yine Shell istasyonlarında yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabiliyor. ParaPuanların son kullanım tarihi 7 Ocak. Ek kart sahipleri kampanyadan yararlanamıyor. Ek kart ile yapılan alışverişler asıl kart sahibi lehine kampanyaya dahil ediliyor. Banka kartlarını ve kredi kartında bulunan ParaPuanları kullanarak yapılan akaryakıt alımları da kampanyaya dahil değil ve ParaPuan kazandırmıyor. Kampanyaya katılan anlaşmalı Shell istasyonlarının listesi Finansbank web sitesinden alınabiliyor. CardFinans’ın Benzin ve Market Programı ile gıda ve enzin harcamalarında indirim fırsatı devam ediyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Card Finans Shell Kampanyası – 40 TL Para Puan Kazanma Fırsatı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans Altın Biriktiren Hesap Finansbank’ta

Tek bir talimatla altın biriktirmeye ne dersiniz? O halde sizin yerinize Altın Biriktiren Hesap tam size göre. CardFinans ile şimdi...

Kapat