Acun Ilıcalı ile Birikim Hesabı – ING Bank Turuncu Hesap Nedir

ING Bank’ın birikim hesabı olan Turuncu Hesap, Acun Ilıcalı reklamlarıyla bir kez daha gündeme geldi. ‘Birikim’ kelimesi üzerine söz oyunlarıyla süslenen eğlendirici ING Bank reklamı için Acun Ilıcalı kamera karşısına geçti. Genç program yapımcısı Ilıcalı ING Bank’ın turuncu Hesap reklamında başrolü bankanın maskotu olan sevimli ayı ile paylaşıyor. ING Bank Turuncu Hesap televizyon reklamı vade derdi olmayan ve yüksek faiz getirisi sağlayan birikim hesabı tanıtılıyor.

ING Bank Turuncu Hesap vadeli gibi kazandıran ancak vade derdi olmayan bir birikim hesabı. Hesap bir vadesiz hesap gibi işliyor ve gecelik faiz kazandırıyor. Günlük hesap bakiyesi üzerinden gecelik faiz getirisi sağlayan Turuncu Hesap vade bozulma derdi olmaksızın kazanma fırsatı sunuyor. ING Bank Turuncu Hesaba istenilen zamanda para yatırılıyor ve istenildiği zaman hesaptan para çekiliyor. Vade derdi yok, vade bozulma ve faiz kaybetme derdi yok. ING Bank Turuncu Hesap günlük olarak kazandırıyor.

Turuncu Hesap açarak birikim yapmak için bir alt sınır yok. Sıfır bakiye ile bile Turuncu Hesap açmak mümkün. Turuncu Hesap açılışından itibaren yüksek oranlarda hoş geldin faizi kazandırıyor. Hoş geldin faizi 2 ay süreyle geçerli ve sabit olarak yıllık brüt yüzde 9.5 olarak uygulanıyor. Yatırılan tutarın 2 ayın sonuna kadar hesapta kalması gibi bir zorunluluk yok. Her günün sonunda saat 17.00 itibarıyla Turuncu Hesap’ta ne kadar para varsa o tutara gecelik hoş geldin faizi uygulanıyor. İlk 2 ayın sonrasında avantajlı faiz uygulaması ile yine yüksek faiz getirisi elde ediliyor. Avantajlı faiz oranı günlük olarak belirleniyor ve gecelik olarak işletiliyor. Kısacası Turuncu Hesap vadeli mevduat hesaplarından çok daha avantajlı. Hesaptan para çekilebiliyor ve para yatırılabiliyor ve vade bozulması gibi gerekçelerle gelir kaybı yaşanmıyor. Turuncu Hesap açmak için herhangi bir alt tutar yok. Hoş geldin faizi ve avantajlı faiz ise 100.000 TL’nin altındaki tutarlara uygulanıyor. Böylece küçük yatırımcının korunması hedefleniyor. Gün sonunda hesapta 100.000 TL’nin üzerinde bir meblağ varsa bu tutarın üzerindeki bakiyeye daha düşük faiz oranları uygulanıyor.

ING Bank Turuncu Hesap başvurusu yapmak ve hesap açmak da çok kolay. ING şubelerinden Turuncu Hesap açılabildiği gibi telefonla ya da internetten de hesap açmak mümkün oluyor. Telefonla Turuncu Hesap açtırmak isteyenlerin 0850 222 0 600 numaralı telefonu aramaları gerekiyor. İnternetten Turuncu Hesap başvurusu yapmak ve hesapaçmakiçin ise iki seçenek sunuluyor. Dileyenler ING Bank’ın web sitesinde yer alan hesap başvuru formunu doldurarak hesap açma taleplerini bankaya iletebiliyorlar. Formu doldurmakla uğraşmak istemeyenler ise internet üzerinden kimlik no’larını ve cep telefon numaralarını bırakıyorlar. Bırakılan cep telefonu numarası ING Bank personeli tarafından aranıyor ve hesap açma işlemleri için gerekli bilgiler alınıyor.

ING Bank’ın Turuncu Hesabı ayrıca ücretsiz olarak EFT – Havale işlemi yapma imkanı sunuyor. Yüksek faiz getirisi olan, vade derdi olmayan Turuncu Hesap dertsiz ve kazançlı bir birikim hesabı arayanlar için ideal.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Acun Ilıcalı ile Birikim Hesabı – ING Bank Turuncu Hesap Nedir”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Kasım Kredisi 1.39 Faiz Oranı ile Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri kampanyaları ile dikkat çeken Finansbank Kasım ayı kredi kampanyasını başlattı. Finansbank Kasım kredisi ile aylık 1.39 faiz oranıyla,...

Kapat