2013 Yılbaşı Kredisi TEB’de – Masrafsız, Dosya Ücretsiz Yeni Yıl Kampanyası

2013 yılına girmemize çok az bir süre kala TEB Yılbaşı Kredisi kampanyası start aldı. TEB’in Yeni Yıl Kredisi’ni kullananlar masraf ödemiyorlar, dosya ücreti ödemiyorlar. Kredi kampanyasında masraf yok, dosya ücreti yok. Sadece sigorta primi ödenerek kullanılan kredinin faiz oranları da oldukça cazip. 36 aya varan vadelerle kullanılabilen TEB Yeni Yıl Kredisi’nde aylık faiz oranı vadelere göre değişiyor. Örneğin 24 ay vadeli Yeni Yıl Kredisi alanlar % 1,19 faiz oranıyla kredi kullanırken 36 ay vadede uygulanan aylık faiz oranı % 1,22. Kredinin değişik vade ve tutarlarıyla ilgili ayrıntılı ödeme koşulları TEB şubelerinden öğrenilebiliyor.

Yeni yılı en erken getiren banka TEB oldu. Diğer bankalardan önce davranan TEB yeni yıla özel kredi kampanyasını Aralık ayına girmeden başlattı. TEB Yeni Yıl Kredisi kampanyasından yararlanarak 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullananlar 24 ay vadede aylık 495,08 TL taksit ödüyorlar. TEB Yeni Yıl Kredisi başvurusu TEB şubelerinden yapılabiliyor. Krediler hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyenler en yakın TEB şubesini TEB’in web sitesinden öğrenilebiliyor. Sitede illere ve ilçelere göre TEB şubelerinin adreslerine ve telefon numaralarına ulaşmak mümkün oluyor.

Nakit Kredi reklamlarından tanıdığımız Selahattin Çakaler bu kez Noel Baba kılığında karşımıza çıkıyor. TEB’in web sitesinde duyurulan kredi kampanyasının televizyon reklamları merakla bekleniyor. TEB son dönemlerde yaptığı kampanyalarla Türkiye’nin tercih edilen bankalarından biri haline geldi. TEB kredi kartlarını kullanalar için düzenlenen Nakit Kredi kampanyası tek telefonla belgesiz, başvurusuz kredi kullanma fırsatı sunuyor. TEB’in ödüllü internet şubesinin tanıtımını da yine Selahattin Bey yapıyor. TEB’in internet şubesinden tık tık faturalarını ödeyen, tık tık döviz alan, tık tık havalesini ve EFT’sini yapan, tık tık hesabına bakan Selahattin Bey bugünlerde en çok konuşulan karakterlerden biri oldu. TEB’in Pratik internet şubesi 10. Altın Örümcek web ödüllerinde Türkiye’nin en iyi internet şubesi seçildi. TEB yeni yılda da yeni kampanyalarla popülerliğini sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “2013 Yılbaşı Kredisi TEB’de – Masrafsız, Dosya Ücretsiz Yeni Yıl Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Card Finans Shell Kampanyası – 40 TL Para Puan Kazanma Fırsatı

CardFinans Shell işbirliğiyle Finansbank kredi kartıyla Shell'den akaryakıt alışverişi yapanlara 40 TL’ye varan Para Puan. Anlaşmalı Shell istasyonlarında Kart Finans'larını...

Kapat