Türkiye Finans Finansör ile 500 TL Limitte Kar Oranı ve Masraf Yok

Türkiye Finans Finansör Nedir? Finansör kart şeklinde bir ihtiyaç finansmanı uygulaması. Türkiye Finans tarafından tüm temel ihtiyaçların karşılanması için dizayn edilen Finansör uzun vadeli ve düşük maliyetli finans imkanı sağlayan bir kart. Finansör sahipleri 48 ay vadeye kadar dosya marafsız, formalitesiz finans imkanına kavuşuyorlar. Finansör’de kart ücreti de yok. Finansör kullanıcıları kart ücreti ödemiyorlar.

Finansör’de değişik finans seçenleri var. Hoşgeldin Finansörü alanlar 500 TL limitli kartlarıyla kar oransız ve dosya masrafsız para kullanabiliyorlar. 12 aya varan vadelerin geçerli olduğu Hoşgeldin Finansörü’nde 50 TL ile 500 TL arasında yapılacak işlemlerde kar oranı ve dosya masrafı uygulanmıyor. Sadece işlem başına 1.99 TL ücret alınıyor.

Finansör Kullanımı Nasıl Gerçekleşiyor? Nakit Çekimi Yapılıyor mu? Finansör kart kullanıcıları belirli süreler için tanına limitler dahilinde alışverişlerini Finansör ile yapıyorlar. Yapılan harcamalar daha önceden belirlenen ve kabul edilen vade sayısınca taksitlere bölünerek ödeniyor. Her ay ödenmesi gereken taksit tutarı SMS ya da e-mail ile müşteriye bildiriliyor. Dileyenler hesap özetlerini internet şubesinden ya da Türkiye Finans şubelerinden alabiliyorlar. Türkiye Finans Finansör ile nakit çekim işlemi yapılamıyor. Finansöre tanımlı limitin bir geçerlilik süresi var. Bu nedenle bu süre içinde harcamaların yapılması gerekiyor. Limit süresi bittiğinde yeni bir Finansör için başvuru yapılıyor.

turkiye-finans-logosuStandart Finansör’de vadeler 48 aya kadar uzuyor. Kar oranı aylık % 1.24’den başlıyor. Hizmet ücreti ise kullanılan tutara göre değişiyor. Finansör’de değişik seçenekler sunuluyor. Bunlar arasında Bayram Finansörü, Eğitim Finansörü, Öğretmen Finansörü ve Sağlık Finansörü var.

Daralmayın, Ferahlayın sloganıyla yola çıkan Finansör kart başvuruları Türkiye Finans şubelerine yapılıyor. Başvuru yapmak için Finansör başvuru formu dolduruluyor ve sözleşme imzalanıyor. Bunun ardından Finansör kart müşteriye teslim ediliyor. Başvuru sonucunun SMS ile müşterinin cep telefonuna bildirilmesinin ardından Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi’nden Finansör şifresi alınıyor. Böylece Finansör kart kullanıma açılmış oluyor. Finansör başvurusu için kimlik belgesi, gelir belgesi ve Adres Kayıt Sistemi’nde başvuru sahibinin adresi kayıtlı değilse son döneme ait fatura ya da yerleşim belgesi isteniyor. Birden fazla Finansör başvurusu yapılarak değişik Finansör paketlerinden yararlanmak mümkün. Her Finansör paketi değişik avantajlar sunuyor. Örneğin öğretmenlere özel ‘Öğretmenin Finansörü’ ile aylık 1.12 kar oranı ile 48 aya varan vadeli 10.000 TL limitli Finansör kart sahibi olmak mümkün. ‘Eğitim Finansörü’ ise eğitim harcamaları için kullanılabiliyor va aylık kar oranı % 1.09’dan başlıyor. Eğitim Finansörü paketinde maksimum vade ise 18 ay. Sağlık Finansörü paketi 24 aya varan vadelerde % 1.22 kar oranıyla sağlık harcamaları için kullanılabiliyor. Genel bir Finansör paketi olan Standart Finansör ile giyim, aksesuar, elektronik, mobilya ve dekorasyon, havayolları, konaklama, yapı malzemeleri alışverişlerinde ödeme yapmak ve % 1.24’den başlayan oranlarla 48 aya kadar uzayan vadelerde geri ödeme yapmak mümkün oluyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Türkiye Finans Finansör ile 500 TL Limitte Kar Oranı ve Masraf Yok”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
PTT İş Yerleri’nde Sigortasız Kredi ING Bank Kampanyası ile – 20.000 TL’ye Kadar

PTT ve ING bank işbirliğiyle ihtiyaç kredisi seçenekleri şimdi PTT İş Yerleri'nde. ING Bank'ın sunduğu 60 aya varan vadeler ve...

Kapat