TEB Eli Öpülesi Kredi ile Günde 6 TL’ye 5.000 TL Bayram Kredisi

Kurban Bayramının yaklaştığı şu günlerde TEB yepyeni bir kredi ile geldi: Eli Öpülesi Kredi. Bayramların klasiği el öpme adetinden ilhamını alan kredi kampanyası ile gerçekten eli öpülesi bir kredi veriliyor. TEB’in bayrama özel kredi kampanyası ile Bayram Kredisi kullananlar günde 6 TL taksitle 5.000 TL kredi alabiliyorlar. TEB’in kampanyasında geri ödeme vadesi ise 36 ay. TEB’in ‘eli öpülesi’ yeni kredi kampanyası Biriktiren Kredi kampanyalarından bir yenisi olarak bayram kredileri arasında ön plana çıkıyor. TEB’in bayram kredisinin aylık taksit tutarı 180 TL civarında. Biriktiren Kredi ile kredi alırken para kazanmak mümkün oluyor.

TEB son dönemlerde televizyon reklamlarıyla desteklediği kredi kampanyalarına hız verdi. TEB’in cazip kredileri vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Reklam filmlerinde çok sevilen bir televizyon dizisinden tanıdığımız Selahattin Bey yer alıyor. Selahattin Bey TEB’in çok uzun geçmişi olan bir banka olduğunu duyunca şaşırıyor ve bankanın sunduğu hizmetlere çok memnun oluyor. Başarılı reklam kampanyası TEB’i son dönemlerin en çok dikkat çeken bankalarından biri haline getirdi.

TEB normal bankacılık ve kredi hizmetlerinin yanısıra müşterilerine karşı sorumluluk duygusuyla hareket ediyor. Özellikle kredi kartlarının kullanımı ve kredi çekerken dikkat edilecek konular hakkında dileyen müşterilerini ayrıntılı bir şekilde bilgilendiriyor. Bu konuda TEB Aile Akademisi hizmeti sunuluyor ve ev ekonomisinden kredi kullanımına kadar önemli bilgiler veriliyor. Böylece TEB müşterileri daha bilinçli kredi ve kredi kartı kullanarak muhtemel zararlardan korunuyorlar. Bu da TEB’in sadece para kazanmak peşinde koşan bir banka olmadığını, kredi kartı ve kredi müşterilerini kendi ailesinin bireyleri gibi gördüğünü gösteriyor.

Bu sıcakkanlı ve yardımsever ortamda kredi kullanmak ve bayram için gerekli nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin Eli Öpülesi Kredi için TEB şubelerini ziyaret etmeleri etmeleri ve başvuru yapmaları yeterli oluyor. Kredi başvurusu yanında istenilen her konuda ayrıntılı bilginin alınabildiği TEB şubeleri personelin sıcaklığı ve yakın ilgisiyle dikkat çekiyor. Böylece tüm vatandaşlar kendi evlerinde gibi hissederek ve akıllarında hiçbir soru işareti kalmadan, tam olarak bilgi sahibi olarak kredi kullanabiliyorlar.

Tags : , , ,

0 thoughts on “TEB Eli Öpülesi Kredi ile Günde 6 TL’ye 5.000 TL Bayram Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Faizsiz 5.000 TL, Dosya Masrafsız 10.000 TL Bayram Kredisi Halkbank’ta

Geleneksel Halkbank Bayram Kredisi kampanyası bu yıl için de start verdi. Halkbank'ın yeni kredi teklifleri arasında faizsiz ve dosya masrafsız...

Kapat