Garanti Bankası Oto Kredisi Hattı 444OTOM ile Telefondan Bilgi ve Başvuru

Otomobil Kredisi almak isteyenler için yepyeni bir uygulama Garanti Bankası’ndan geldi. Garanti Otomobil Kredisi Hattı 444OTOM ile oto kredisi başvurusu yapılabiliyor ya da otomobil kredileri hakkında bilgi alınabiliyor. Önce danışmak ve otomobil kredileri hakkında net bilgi almak isteyenler için Garanti Otomobil Kredisi Hattı mükemmel bir danışmanlık hizmeti sunuyor. Hatta görev yapan uzmanlar otomobil kredileriyle ilgili her türlü bilgiyi telefon aracılığıyla anında sağlıyorlar, böylece kredi kullanmak isteyenlerin aklında çözümsüz hiçbir konu ve cevabı bilinmeyen hiçbir soru kalmıyor.

Garanti Bankası’nın Oto Kredisi Hattı’nı aramak için hattın numarası olan 444 6866’yı aramak yeterli oluyor. 444 6866 (444OTOM) Oto Kredisi Hattı’nın telefon numarası. Arç kredileriyle ilgili her türlü bilginin alınabildiği hat aracılığıyla ayrıca telefondan otomobil kredisi başvurusu da yapılabiliyor ve başvuru sonucu öğrenilebiliyor. Numarayı aramak, bilgi almak veya kredi başvurusu yapmak için Garanti Bankası müşterisi olmak gibi bir zorunluluk yok.

Otomobil kredisi başvurusu için 444 6866’yı aradıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanmak gerekiyor. Müşteri temsilcisine kredi kullanılacak aracın marka ve model detayları veriliyor. 2. el otomobil için plaka ve motor / şasi numarası bilgilerinin aktarılması gerekiyor. Bunun ardından talep edilen kredi tutarı ve uygun olan vadeyi bildirmek gerekiyor. Müşteri temsilcisine belgelenebilecek aylık gelir bilgilerini doğru bir şekilde aktardıktan sonra kredi başvurusu gerçekleştirilmiş oluyor. Otomobil kredisi başvuru sonucu daha görüşme sonuçlanmadan kredi kullanmak istenen kişiye bildiriliyor.

Kısacası telefon aracılığıyla otomobil kredileri hakkında detaylı bilgi almak, kredi başvurusu yapmak ve kredi başvurusu sonucunu öğrenmek şimdi çok kolay. Tek yapılması gereken Garanti Bankası Oto Kredisi Hattı olan 444 6866’yı (444OTOM) tuşlamak ve Garanti Bankası’nın konusunda uzman müşteri temsilcilerine bağlanmak. Kredi başvurusunun onaylanmasının ardından krediyi kullanmak için telefonda iletilen bilgileri doğrulayan belgelerle Garanti şubesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Hangi belgelerin gerekli olduğu görüşme sonuçlanmadan önce Garanti’nin müşteri temsilcisi tarafından kredi kullanıcısına iletiliyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Oto Kredisi Hattı 444OTOM ile Telefondan Bilgi ve Başvuru”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye Finans Finansör ile 500 TL Limitte Kar Oranı ve Masraf Yok

Türkiye Finans Finansör Nedir? Finansör kart şeklinde bir ihtiyaç finansmanı uygulaması. Türkiye Finans tarafından tüm temel ihtiyaçların karşılanması için dizayn...

Kapat