Finansbank En Para Nedir? Başvuru Nasıl Yapılıyor? Faiz Oranı Ne?

Finansbank bugünlerde televizyon kanallarında yayınlanan Şafak Sezer’in rol aldığı yeni bir reklam filmiyle dikkat çekiyor. En Para ile internetten para kazanılacağının sinyali verilen reklamda henüz bunun nasıl yapılacağının ipucu verilmemiş. En Para ile nasıl para kazanılacağını merak edenler için diyebiliriz ki En Para Finansbank’ın şubesiz bankacılık sistemi. Tüm işlemlerini internetten yapan Finansbank En Para müşterileri internette şube masrafları olmadığından Finansbank’ın harcamalarda yaptığı tasarrufu paylaşıyorlar ve para kazanıyorlar.

Finansbank En Para Nedir? Nasıl Para Kazandırıyor? Finansbank En Para internet üzerinden işleyen bir digital bankacılık sistemi. Ancak aynı zamanda bir telefon detek hattı mevcut. Finansbank En Para müşterileri için şube yok. Şubesiz internetten işlem yapıldığı için Finansbank şube masraflarından tasarruf ediyor ve bu kazancını müşteri ile paylaşıyor. Örneğin En Para üzerinden vadeli mevduat hesabı açtıranlar normal mevduata göre daha yüksek faiz kazanıyorlar. Finansbank bu faize ‘Zengin Faizi’ diyor. Bunun yanında En Para aracılığı ile yapılan bankacılık işlemleri masrafsız ve komisyonsuz olarak yapılabiliyor. Böylece En Para müşterileri yaptıkları bankacılık işlemlerinden de kazanıyorlar.

En Para Başvurusu Nasıl Yapılıyor? En Para’ya başvurmak için En Para sitesine gitmek yeterli. Dileyenler TC Kimlik numaralarını ve cep telefonlarını bırakıyorlar. Yetkili bir Finansbank En Para uzmanı kendilerini hemen arayarak gerekli işlemleri başlatıyor.  İsteyenler internet üzerindeki başvuru formunu doldurarak En Para başvurusu yapabiliyor. Başvurunun tamamlanmasının ardından hemen e-posta ya da sms ile onay alıyorlar. En Para başvuruları bu aşamadan zahmetsizce tamamlanıyor. Finansbank elemanları başvuru sahiplerini adreslerinde ziyaret ederek başvuruları müşterileri yormadan tamamlıyorlar.

En Para’da Faiz Oranı Ne Kadar? En Para ile Hangi İşlemler Yapılıyor? En Para’nın Zengin Faizi tam yüzde 10. En Para üzerinden Finansbank vadeli mevduat hesabı açanlar 32 günlük kırık vadeyi tercih ettiklerinde TL mevduatları için yıllık % 10 brüt faiz kazanıyorlar. En Para digital bankacılık sistemi ile temel bankacılık ürün ve işlemlerine para ödenmiyor. Finansbank En Para ile akla gelebilecek hemen hemen tüm bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Bunun yanında hesap açılış, hesap bakım, kart aidatı, kart yenileme, TL para transferi ve fatura ödeme işlemlerinden ücret alınmıyor.

Tags : , , ,

9 thoughts on “Finansbank En Para Nedir? Başvuru Nasıl Yapılıyor? Faiz Oranı Ne?”

 1. normal bankacılıktan hiçbir farkı yok.. Garanti bankası 32 gün %6,75 iken en para %10 %3,25 lik olan kısmı çok görmeyin zengin iseniz ancak işinize yarar paranız az ise çok fazla bir işinize yaramaz..

  proje fikri gerçekten güzel.. ama tek farklı yanı faiz oranları yoksa internet bankacılığı bütün bankalarda var..

 2. Desenize işsizlik artacak artık bankacılıkta yalan oldu sanayi devrimi yapıldığında işsizlik arttı şimdi ise sanal devrim sayesinde herşey internet ile yapılarak işçi kısmına gerek duyulmuyor

 3. dikkat sayın tüketiciler burada dikkat etmeniz gereken yer yıllık %10 diyorlar. insanları yanıltıcı bir durum

 4. Aylık faizi çekmek istesem, vade sonunda alabiliyor muyum?

 5. fakat yıllık değil, 32 günlük kırık vadede bile % 10 faiz verdiği söyleniyor.

 6. gok says:
  “09/10/2012 at 13:40

  normal bankacılıktan hiçbir farkı yok.. Garanti bankası 32 gün %6,75 iken en para %10 %3,25 lik olan kısmı çok görmeyin zengin iseniz ancak işinize yarar paranız az ise çok fazla bir işinize yaramaz..”
  ————————————————————-
  3,25 lik oran 10 bin lira için ayda 25 tl yılda da 300 tl para yapar taş atıpta kolumuz yorulmadığına göre gayet iyi bence.
  ———————————————————–

  “Anonymous says:
  18/10/2012 at 16:05

  dikkat sayın tüketiciler burada dikkat etmeniz gereken yer yıllık %10 diyorlar. insanları yanıltıcı bir durum.”
  ————————————————————-
  Bütün faiz oranları yıllık ve brüt olarak belirtilir vadesine siz karar verirsiniz, ortada bir yanıltmaca durumu yok..

 7. buraya bir yilligina 15.000 tl yaptirsam yil sonu param ne olur? yardimci olursaniz sevinirim ne yapalim herkezde cok para yok bizimkide bukadar

 8. Isitme engelliler telefon sorunu var nasil nasil baslanacak acmak icin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kurban Bayramına Özel Masrafsız Kredi Başvurusu – KREDİM yaz T.C’ni 3280’e Gönder

Kurban Bayramı Kredisi için masraf ödeme devri sona erdi. Bu yıl Denizbank Cebimde Kredi ile Kurban Bayramına özel kredi kullananlar...

Kapat