Denizbank Bayrama Özel Kredi – Masraf Yok Formalite Yok

Deniz’den Kurban Bayramı’na özel masrafsız, kefilsiz, evraksız, formalitesiz kredi kampanyası başladı. Denizbank bu bayramda da tüm ihtiyaçlar için Bayram Kredisi seçenekleri hazırladı. Issız adada yaşayan Robinson Baba, kızı Deniz ve Cuma’nın 2012 Kurban Bayramı için de bir sürprizleri var. Deniz’den yeni çıkan bayram kredisi bu sene de bayram neşesini kalplerde yaşatıyor.

Deniz’den bayram ettiren kredi kampanyasında 15.000 Liraya kadar kredi alınabiliyor. Kefilsiz, evraksız ve formalitesiz kullanılan Her Derde Deva Kredinin bu yılki özelliği masrafsız olarak kullanılması. Denizbank Kurban Bayramı Kredisi kullananlar için masraf yok. Hızlı başvuru imkanının tanındığı kampanyada en fazla 36 ay vadeli olarak kredi çekilebiliyor. Kampanyada masraf yok, sadece kullanılan kredi tutarına ve vadesine göre değişen sigorta masrafı uygulanıyor.

Krediye başvurmak için TC kimlik numarasını 5030’a SMS olarak göndermek yeterli oluyor. SMS gönderilmesinden sonra kredi cevabı 5 dakika içinde kısa mesaj olarak cep telefonuna geliyor. Denizbank’ın bayrama özel kredisi için Denizbank şubelerinden ya da internet sitesinden de kredi başvurusu yapmak mümkün. Kampanyada son başvuru tarihi 2 Kasım olarak belirlendi.

Denizbank’ın Bayram Kredisi’nin yanısıra özel faizli Facebook kredi kampanyası da devam ediyor. Kredi başvurularını Facebook’tan yapanlar düşük faiz oranlarından yararlanıyorlar. Denizbank avantajlı koşullarla Twitter’dan da kredi veriyor. Twitter’dan kredi kullananlar 36 ay vadede kullanılan 10 bin TL kredi için 1.000 TL daha az faiz ödeme şansına kavuşuyorlar. Denizbank’ın diğer cazip kampanyaları arasında bankacılara sunduğu özel kredi seçenekleri ve kamu çalışanları ile maaş müşterilerine özel krediler var. Kamu çalışanları ve maaş müşterileri 100 TL’den başlayan taksitlerle kredi alabiliyor. Maaş müşteriler 60 aya varan vadelerde kredi kullanabilirken kamu çalışanlarına 72 aya varan vadelerle kredi alma imkanı tanınıyor. Kamulular ve maaş müşterilerinin kredi üst limitleri ise 36.000 TL. Bankacılar da 60 ay vade ile 36.000 TL kredi alabiliyorlar.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Bayrama Özel Kredi – Masraf Yok Formalite Yok”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HalkCard’dan Kurban Bayramına Özel 0 Faizli Taksitli Nakit Avans

Halkbank tüm müşterilerinin rahat ve nakit sıkıntısız bir Kurban Bayramı geçirmesi için 0 Faizli Taksitli Nakit Avans kampanyasını başlattı. HalkCard...

Kapat