World Card ile Lukoil’de 3 75 TL Akaryakıt Alışverişine 25 TL Hediye

En bonkör kart ile World Card ve Lukoil işbirliğiyle yepyeni bir akaryakıt kampanyasıyla 25 TL bedava akaryakıt kazanma fırsatı sunuluyor. Lukoil akaryakıt istasyonlarında World’e özel 3 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan World Card sahipleri 25 TL akaryakıt indirimi hediyesi kazandırıyor. Bedava akaryakıt kampanyası 30 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Ağustos ayının son günlerinde başlayan kampanyadan yararlanmak için Eylül 2012 sonuna kadar farklı günlerde 3 adet 75 TL ve üzeri tek çekim akaryakıt alışverişi yapılması gerekiyor. Alışverişlerin kampanyaya katılan Yapı Kredi World üyesi Lukoil – Akpet akaryakıt istasyonlarından World Card ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kampanyada kazanılan 25 TL bedava akaryakıt alma hakkı 1 – 9 Ekim 2012 tarihleri arasında Lukoil-Akpet istasyonlarında yapılacak en az 25 TL akaryakıt alışverişlerinin yapılmasıyla geçerli olacak. 25 TL akaryakıt indirimi kazanabilmek için 30 Eylül’e kadar yapılacak üç 25 TL ve üzeri alışverişten sonra bu dördüncü akaryakıt alımının da Ekim ayının 9’una kadar yapılması gerekiyor. Kazanılan 25 TL indirim 16 Ekim tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacak ve kullanıma hazır hale gelecek.

Lukoil işbirliğiyle gerçekleştirilen bedava akaryakıt kampanyasına Yapı Kredi Bankası, Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil. Worldpuan, World Business kart ve Opet Worldcard’lar kampanyadan yararlanamıyorlar.

25 TL bedava akaryakıt kampanyasına katılmak için LUKOIL yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamı 3160’a göndermek yeterli oluyor. Vakıfbank Worldcard sahipleri ise  LUKOIL yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 6635’e SMS ile göndererek kampanyaya iştirak ediyorlar. Hediye kazandıran akaryakıt alışverişlerinin Yapı Kredi World POS terminalleri kullanılarak yapılması gerekiyor. Üç adet 25 TL ve üstü akaryakıt alışverişinin farklı günlerde yapılması kampanyanın bir diğer koşulu. Aynı günde yapılan alışverişlerden bir tanesi kabul ediliyor. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabiliyor ve bir kez 25 TL indirim kazanabiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “World Card ile Lukoil’de 3 75 TL Akaryakıt Alışverişine 25 TL Hediye”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maximum Kart’ta Taksit Fırsatları – Ünlü Markalarda 24 Aya Varan Taksitler

Maximum Kart düzenlediği sayısız kampanyayla kart kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Maximum Kart'ın düzenlediği fırsat kampanyaları ile okul alışverişinden uçak...

Kapat