Toplam 40 TL Bonus BP İstasyonlarında – Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Kredi kartı şirketlerinin akaryakıt markalarıyla gerçekleştirdikleri kampanyalara bir yenisi eklendi. Şimdi Bonus Kart ile Bonus üyesi işyeri olan BP istasyonlarından akaryakıt alımı yapanlarda toplam 40 TL bonus ya da indirim kazanıyorlar. BP istasyonlarında devam eden kampanya kapsamında ilk 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamasında 5 TL bonus kazanılıyor. ikinci 100 TL ve üzeri akaryakıt alımında 5 TL daha bonus kazanılırken, üçüncü 100 TL alışverişde de yine 5 TL bonus hediye ediliyor. Dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde ise tam 25 TL bonus kazanmak mümkün. Böylece Bonus Card kullanılarak BP istasyonlarında toplam 40 TL bonus sahibi olunuyor.

Bonus üyesi BP istasyonlarında süren 40 TL Bonus kampanyasında son katılım tarihi 31 Ekim. Her 100 TL ve üzeri alışverişin geçerli olması ve kampanyada değer kazanması için herbir harcamanın farklı günlerde yapılması gerekiyor. Aynı gün içinde yapılan birden fazla 100 Lira ve üzeri akaryakıt harcaması olursa bunlardan sadece ilk yapılanı geçerli sayılıyor. Alışverişin geçerli sayılması için gerekli olan diğer bir koşul ise işlemlerin Garanti Bankası pos’undan yapılması gerekliliği.

Kampanyaya katılmadan önce müşterinin bankada kayıtlı olan cep numarasından mutlaka ilgili numaraya SMS gönderilmesi gerekiyor. SMS gönderilmesinin ardından yapılacak alışverişler kampanyada geçerli sayılıyor. SMS gönderilecek numaralar ve yazılması gereken mesajlar şöyle: Garanti Bankası Bonus kart için “BPBONUS” yazıp 3340’a göndermek gerekiyor. Deniz Bonus için aynı mesajı 3280’e, Şeker Bonus için 7353’e, ING Bonus için 2205’e, TEB Bonus için 4616’ya göndermeleri gerekli. Türkiye Finans Happy Card için kartın son 6 hanesini yazarak 2442’e, Eurobank Tekfen Bonus Card için 8222’ye, Tekstilbank Bonus Card için 05327524404’e SMS olarak göndermeleri yeterli. ABank Bonus Card için SMS ile kayıt yaptırmak gerekmiyor. Flexi Card’ı olanların ise “EVET BPBONUS” yazıp kartın son 6 hanesini 3340’a göndermeleri yeterli oluyor.

Müşteri bazında olan kampanyadan her müşteri sadece bir kez yararlanabiliyor ve en fazla 40 TL bonus ya da indirim kazanıyor. Kazanılan bonuslar 7 – 15 Kasım tarihleri arasında Bonus üyesi olan BP akaryakıt istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabiliyor.

Garanti Bankası Bonus Kart sahipleri kampanyada bonus kazanırlarken diğer bankaların Bonus kartları, 7 – 15 Kasım 2012 arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında yaptıkları harcamalarda indirim alıyorlar. Sözkonusu indirim tutarı harcamayı gerçekleştiren kredi kartının ekstresine yansıtılacak.

Hangi Bonus Kartla harcama yapıldıysa kazanılan bonuslar o karta yükleniyor. Bonus, Flexi, Money Visa kartların dahil olduğu kampanyaya Paracard, ticari kartlar, Shop & Miles, Miles & Smiles Kredi Kartı, American Express kartları katılamıyor. Bonus kazanmak için harcamanın peşin olarak yapılması, taksitli yapılmaması gerekiyor. Bonus kullanımıyla gerçekleşen akaryakıt alımları kampanyaya dahil olmuyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Toplam 40 TL Bonus BP İstasyonlarında – Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ing Bank Bonus Kampanyaları – Kırtasiye Alışverişinde +3 Taksit ve Diğer Fırsatlar

ING Bank Bonus Kart'ın kampanyaları son hızla devam ediyor. Tüm sektörlerle işbirliği içinde olan ING Bonus Kart ünlü markalar ve...

Kapat