Özel Üniversite Kredisi ve Eğitim Kredileri Garanti Bankası’ndan

Özel üniversite öğrencileri için kredi seçenekleri Garanti Bankası’nda. Yeni eğitim yılının başlamak üzere olduğu şu günlerde kredi arayan özel üniversite öğrencileri çok şanslı. Garanti Bankası özel üniversitede okuyan ya da özel üniversiteleri kazanarak yeni kayıt yaptıracak, yaptırmış olan öğrenciler için 30.000 TL’ye kadar kredi fırsatları sunuyor. Yeni eğitim döneminde yeni kredi kampanyaları Garanti Bankası’nda.

Garanti Bankası özel üniversite öğrencileri için sunduğu kredi kampanyasında 60 aya varan vadelerde kredi kullandırıyor. 30.000 Lira’ya kadar kullanılabilen özel üniversite kredisi faizleri % 0.98’den başlıyor. Örneğin 12 ay vadede 5.000 TL özel üniversite kredisi kullananlar 0.98 faiz oranı ve 99 TL dosya masrafı ve 141.50 TL sigorta ve ücretler toplamıyla kredi almış oluyorlar. Bu seçenekte aylık taksit tutarı 449 TL olarak gerçekleşiyor. Bir diğer örnekte 48 ay vadeli olarak 10.000 Lira özel üniversite kredisi çekenler aylık 1.23 faiz oranından yararlanıyorlar. Dosya masrafı 199 TL olurken sigorta ve diğer ücretler toplamı 284 TL olarak hesaplanıyor. Bu vade ve kredi tutarında ödenecek aylık taksit ise 292 TL oluyor. 20.000 TL özel üniversite kredisi kullanmak isteyenler ve 12 ay vadeyi tercih edenler aylık 1.08 faiz oranıyla kredi geri ödemesi yapıyorlar. Bu seçenekte dosya masrafı 299 TL olurken, sigorta ve ücretler toplamı 464 TL olarak gerçekleşiyor. 20.000 TL 12 ay vadeli özel üniversite kredisi kullananlar ayda 1.810 TL taksit ödüyorlar. 30.000 TL özel ünversite kredisini 60 ay vadeyle kullananlar için geçerli olan faiz oranı % 1.26. 299 TL dosya masrafı ve 539 TL sigorta ve ücretler toplamı olan kredide aylık geri ödeme 764 TL olarak yapılıyor.

Özel Üniversite öğrencisi olanlar için tasarlanan Garanti Bankası kredisiyle dileyenler okul taksitlerini ödüyorlar, dileyenler eğitim ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Garanti Bankası özel üniversite kredisi için son başvuru tarihi 28 Eylül.

Özel Üniversite kredisi başvurusunda istenen belgeler ise şunlar: Okul öğrenci belgesi veya üniversiteye yeni kayıt yaptıracak öğrencilerden ÖSYM sonuç belgesi.

Özel üniversite kredisinin yanında özel üniversite öğrencisi olmayan tüm öğrenciler için 20.000 TL’ye kadar eğitim kredisi seçenekleri sunuluyor. Eğitim kredileri sadece yüksek öğrenim için değil, ilk ve ortaöğretim için de kullanılabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Özel Üniversite Kredisi ve Eğitim Kredileri Garanti Bankası’ndan”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Advantage Kart ile Petrol Ofisi’nden 100 TL’lik 4. Alışverişe 40 TL Nakit Puan

Kredi kartlarının düzenlediği akaryakıt kampanyalarının en sonuncusu oldukça avantajlı bir fırsat sunan Advantage Kart'tan geliyor. HSBC'nin kredi kartı Advantage Kart...

Kapat