Maximum Kart’ta Taksit Fırsatları – Ünlü Markalarda 24 Aya Varan Taksitler

Maximum Kart düzenlediği sayısız kampanyayla kart kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Maximum Kart’ın düzenlediği fırsat kampanyaları ile okul alışverişinden uçak bileti alımına, market ödemelerinden giyim sektörüne kadar bütün sektörlerde indirimler, öteleme, taksit ve artı taksit imkanları sunuluyor. Kampanyası devam eden markalar ve alışveriş merkezleri arasında Kiğılı, Özdilek, Hatemoğlu, Altınyıldız, Bien Seramik, ECA, Petrol Ofisi, Türk Telekom, Atlas Jet, Onur Air ve Pegasus var.

Maximum şimdi ayrıca anlaşmalı marka ve işyerlerinde 24 aya varan taksit olanakları sunuyor. Kampanyaya katılan işyerleri farklı faiz oranları uygulamakla birlikte uygulanan faiz oranları uygun ve cazip seviyelerde oluyor. Son kampanya ile şu markalardan yapılacak alışverişlerde ödemede Maximum Kart kullanılması halinde 24 ay taksit fırsatları var: Arçelik, Digicom, Indesit, Miele, Philips, Singer, Sony, Tefal, Tekofaks, BSH, Siemens, Profilo, Gaggenau,Vestel, Regal, Emas-Elmor, Intema, Kütahya Seramik, Alarko, Vaillant, Baykan, Bauhaus, Baumax, Koçtaş, Praktiker, Tekzen Pazarlama, Leroy Merlin, Carrefour, Car.

Spor sektöründe düzenlenen kampanya ile üye ve kampanyaya katılan Maximum işyerlerinde ilave taksit imkanı sunuluyor. Tek seferde yapılan 3 – 9 taksitli işlemler artı 3 taksit imkanından yaralanıyorlar. Kampanyaya katılan ve ilave üç taksit fırsatı sunan Maximum Kart üye işyerleri şunlar: Sports International, Pure Fitness, ABC Grup, Greenworld Sports Center,nBarçın Spor, Sabloon Welness Club. Kampanyadan Maximiles Kart ve Ziraat Maximum Kartlar da yararlanıyor.

Özdilek Alışveriş Merkezi’nde de Maximum Kart’a MaxiPuan kazanma şansı var. 4 Eylül’e kadar tek seferde ve farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzerinde üçüncü alışverişte 25 TL, beşinci alışverişte 40 TL MaxiPuan kazanılıyor.

Giyim alışverişlerinde de Maximum Kart’la ödeme yapanlar kazanıyorlar. Hatemoğlu’nda Maximum Kart’a özel 6 taksit uygulaması var. Altınyıldız Classics ise Maximum Kart’a özel 8 taksit fırsatı sunuyor. Kiğılı da ise Maximum Kart’a özel 7 taksit var.

Bien Seramik Maximum Kart sahiplerine artı 6 taksit sunuyor. ECA Serel’de Maximum Kart’a artı 8 taksit yaptırma şansı var.

Havayolu şirketlerinden Atlas Jet Maximum Kart’la yapılan ödemelerde 3 taksit yaparken, Onur Air’de 2 veya 3 taksit, Pegasus’ta ise 2 taksit uygulanıyor. Uçak biletlerini Maximum Kart’la alanlar karlı çıkıyorlar.

Telekom fatura ödemelerini Maximum Kart kullanarak yapanlar dilerlerse 2 – 6 taksit fırsatından yararlanıyorlar. Maximum Kart ile anlaşmalı olan Petro Ofisi – Madeni Yağ işyerlerinden yapılacak 2 – 9 taksitli işlemlerde ise + 3 taksit fırsatı sunuluyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Maximum Kart’ta Taksit Fırsatları – Ünlü Markalarda 24 Aya Varan Taksitler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Otomatik Ödeme Talimatı Verene Finansbank’tan 1000 TL Bedava Kredi

Finansbank'tan otomatik ödeme talimatı verenlere faizsiz, dosya masrafsız 1.000 TL bedava kredi var. Kampanyada faiz yok, dosya masrafı yok. Finansbank'tan...

Kapat