İş Bankası Eğitim Kredisi Yüzde 1 Faiz Oranı 30.000 TL’ye Kadar

İş Bankası Eğitim Kredisi fark yaratıyor. Şimdi İş Bankası’ndan 30.000 TL’ye kadar % 1’den başlayan faiz oranıyla ve 36 aya varan vadelerle eğitim kredisi kullanmak mümkün. Üstelik kredi anaokulundan yüksek öğrenime kadar bütün eğitim ihtiyaçları için kullanılabiliyor. İş Bankası Eğitim Kredisi için ücretli çalışanlar, kamu personeli, serbest meslek sahipleri, emekliler kısacası herkes başvuru yapabiliyor. Bordrolu çalışanlarda ve emeklilerde vade 60 aya kadar uzuyor.

İş Bankası Eğitim Kredisi başvurusu için son tarih 28 Eylül olarak belirlendi. Kefilsiz olarak kullandırılan kredide nadiren kefil şartı aranabiliyor. 30.000 TL kredi için 100 TL toplam ücret ve 270 TL civarında yıllık sigorta bedeli uygulanıyor. Kredinin 12 ay vadeli olarak kullanılması durumunda aylık yüzde 1 faiz uygulanırken, 36 ve 60 ay gibi vadelerde aylık faiz oranı 1.09 olarak belirlenmiş.

İş Bankası’ndan 60 ay vadeli 30 Bin Lira eğitim kredisi alsam aylık ne kadar taksit öderim? 60 ay vadeli 30.000 Lira kredinin aylık taksit tutarı 750 TL civarında gerçekleşiyor. Aynı krediyi 36 ay vadeli olarak alanlar aylık 1.050 TL taksit ödüyorlar. 12 ay vadeli olarak 30.000 TL eğitim kredisi alanların ödeyecekleri aylık taksit tutarı ise 2.700 Lira civarında gerçekleşiyor.

İş Bankası’nın Eğitim Kredisi başvurusu bordrolu ve özel sektör tüm ücretli çalışanlar, emekliler ve serbest meslek sahipleri tarafından yapılabiliyor. Anaokulu, ilköğretim, orta öğrenim ve üniversite – yüksek okul eğitim masrafları için kullanılabilen kredi için başvurular İş Bankası şubelerine yapılıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Eğitim Kredisi Yüzde 1 Faiz Oranı 30.000 TL’ye Kadar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kadın Girişimcilere Altın Teminatlı Kredi Garanti Bankası’ndan

Garanti Bankası ekonominin önünü açmak, dinamik kadın girişimcilere destek vermek için yepyeni bir ticari finansman modeline imza atıyor. Ticari amaçlı...

Kapat