İş Bankası Bankamatik’ten Döviz Bozdurmak USD EUR ve GBP

Döviz bozdurmak için döviz bürosu arama ve döviz bürosunun açık olduğu mesai saatlerine yetişme derdine İş Bankası son veriyor. Şimdi İş Bankası Bankamatik’lerinden döviz bozdurma işlemi yapılabiliyor. Üstelik bunu yapmak için İş Bankası müşterisi olmaya gerek yok. İş Bankası Bankamatik’lerinden Amerikan Doları, Euro ve İngiliz Sterlini bozdurmak mümkün hale geldi. İş Bankası’nın bu son yeniliğiyle döviz bozdurmak ve karşılığında Türk Lirası almak şimdi çok kolay. Dolar, Euro ya da İngiliz Sterlini bozdurmak ve Türk Lirası almak isteyenlerin yapacakları tek şey İş Bankası Bankamatik’lere uğramak. Döviz bozdurmak ve dövizi Türk Lirası’na çevirmek için en yakın döviz bürosu İş Bankası Bankamatik’leri.

İş Bankası Bankamatik makineleri artık USD, Euro ve GBP bozdurma ve TL’ye çevirme işlemlerini yapıyor. Döviz bozdurma ve döviz satarak TL’ye geçme işlemini yapmak için İş Bankalı olmak da gerekmiyor. Döviz bürosu aramadan, avantajlı kurlarla ve fazla alım satım farkı ödemeden döviz bozdurma işlemleri şimdi İş Bankası ATM’lerinde yapılabiliyor. En yakın bankamatik nerede diye merak edenler “BANKAMATIK” yazıp 4722’ye SMS gönderdiklerinde bulundukları yerin konumuna göre kendilerine en yakın 3 Bankamatik adresini cep telefonuna gelen SMS ile öğreniyorlar.

İş Bankası müşterisi olmak da çok kolay. İş Bankası’ndan talep etmeniz halinde evinizden ya da iş yerinizden çıkmadan İş Bankası müşterisi olabilirsiniz. İş Bankası yetkilileri adresinizde sizi ziyaret ediyor. Kişisel bilgiler, adres ve iletişim bilgilerini doldurup İş Bankası elemanına teslim eden herkes İş Bankası müşterisi olabiliyor. Üstelik evden bile çıkmadan. Bunun için İş Bankası’nı aramak ya da internetten randevu talep etmek yeterli. İş Bankası Facebook’da tüm yeniliklerini anlatan bir sayfa açtı. Bu sayfayı ziyaret edenler tüm İş Bankası yeniliklerinden ya da kolaylıklarından haberdar olabiliyorlar. Twitter ve YouTube’da İş Bankası sayfaları var. Facebook, Twitter ya da YouTube’dan İş Bankası’na ulaşmak isteyenler için Facebook ve Youtube sayfa isimleri ‘anindabankacilik’, Twitter için ise hesap ismi ‘anindaisbank’ olarak belirlenmiş.

Tags : ,

One thought on “İş Bankası Bankamatik’ten Döviz Bozdurmak USD EUR ve GBP”

  1. Ben 500 euro bozdurmak istiorum ama 20 bankt yukarsni istio yani olmuyo nasl yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bankaya, Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu – Citibank’ta Kamuluya 1 Günde Kredi

Citibank kamu çalışanlarına yorulmadan, üzülmeden kredi başvurusu yapma fırsatı sunuyor. Kamu personeli şimdi bankaya, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabiliyor. Bireysel...

Kapat