ING Cep Şube ile Yapılabilecek İşlemler, Saatleri – Havale EFT Kart Ödeme

ING Cep Şube Aracığıyla Yapılabilecek Bankacılık İşlemleri Hangileri? İşlemler Ücretli mi? İşlem Saatleri Ne Zaman? ING Bank Cep Şube ile EFT, Havale ve kredi kartı ödemesi işlemleri ücretsiz olarak yapılabiliyor. Havale ve kredi kartı ödemeleri 7 gün 24 saat yapılabilirken EFT işlemleri resmi tatiller dışında hafta içi saat 9.000 ile 17.00 arasında yapılabiliyor. Cep Şube ile bunların dışında bazı hesap işlemleri, yatırım işlemleri, bireysel kredi ile ilgili işlemler, cep telefonu kontör / lira yükleme, fatura ödemeleri ve diğer bazı kredi kartı işlemlerini de gerçekleştirmek mümkün.

ING Cep Şube’yle yapılan bankacılık işlemlerinde limitler ise şu şekilde:

EFT yapmak isteyenler en az 10 TL en fazla 100.000 TL olarak yapılabiliyor. İşlem saatleri hafta içi 9.00 – 17.00 arası. 09:00-16:00 arasında yapılan EFT işlemlerinde limit 100.000 TL iken 16:00-17:00 saatleri arasında en fazla 25.000 TL’ye kadar EFT yapılabiliyor. EFT işlemlerinde işlem ücreti yok. ING Cep Şube’yle IBAN’a EFT, Hesaba EFT, Kredi Kartına EFT ve Kayıtlı EFT işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

ING Cep Şube’yle TL ya da yabancı para cinsinden (döviz olarak) Havale / Virman yapmak isteyenler 7 gün 24 saat işlem yapabiliyorlar. İşlemlerde alt limit 0,01 TL. Havale / Virman işlemlerinde üst limit yok. İşlem ücreti alınmıyor. ING cep Şube kullanılarak IBAN’a Havale, Hesaba Havale, Kendi Hesabına Havale ve Kayıtlı Havale yapmak mümkün.

ING Cep Şubesini kullanarak Türk Lirası cinsinden 3.Şahsa Havale yapmak isteyenler için alt limit 1 TL. TL cinsinden 3. şahsa havale işlemlerinde üst limit ise 100.000 TL olarak uygulanıyor. 7 gün 24 saat cep telefonundan 3. şahsa havale işlemi yapılabiliyor. İşlem ücreti ödenmiyor.

ING Cep Şubesi ile yabancı para cinsinden (Dolar, Euro gibi döviz cinsinden) 3. şahsa havale yapmak da mümkün. Yabancı para cinsinden 3. şahsa havale yapmak isteyenler için alt limit 1 USD, üst limit 40.000 USD olarak uygulanıyor. İşlem ücreti alınmıyor ve 7 gün 24 saat havale göndermek mümkün.

ING Cep Şubesi’nden kredi kartı ödemesi de yapılabiliyor. Kredi kartı ödeme işlemlerinde alt limit 0.01 TL, üst limit yok. 7 gün 24 saat işlem yapmak mümkün. Kredi kartı işlemleri bölümünden hesap bildirim cetvelini görüntülemek, dönem içi kredi kartı hareketlerini izlemek, başka ING Bank kredi kartının borcunu ödemek ve başka bankanın kart borcunu ödemek de mümkün oluyor.

ING Cep Şube kullanılarak şu kurumların ve şirketlerin faturaları ödenebiliyor: İGDAŞ, ENERJİSA, BAŞKENT EDAŞ, TEDAŞ, AYEDAŞ, BEDAŞ, ASKİ, İSKİ, İZMİR SU, AVEA, D- SMART, DİGİTURK, TTNET-ADSL, TURKCELL, TÜRK TELEKOM, TÜRKSAT KABLO TV, VODAFONE. Ayrıca Cep Şube üzerinden Avea, Vodafone, Turkcell kontör, Cep Lira / Paket Yükleme işlemleri yapılabiliyor.

ING Cep Şube’yle yapılabilecek yatırım işlemleri ise şunlar: döviz alış ve satış işlemleri, bono, tahvil, eurobond ve yatırım fonu görüntüleme, güncel kur bilgilerini öğrenme ve ING Bank’ın mevduat oranlarını öğrenme.

Tags : , ,

0 thoughts on “ING Cep Şube ile Yapılabilecek İşlemler, Saatleri – Havale EFT Kart Ödeme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Bireysel Krediler İçin Sezon Sonu İndirimi Başlattı

Halkbank’tan sezon sonu indirimi geldi. 2012 yılının yeni kredi sezonu açılırken banka bireysel kredilerde indirimli oranlar uygulamaya başladı. Halkbank'ın en...

Kapat