Ing Bank Bonus Kampanyaları – Kırtasiye Alışverişinde +3 Taksit ve Diğer Fırsatlar

ING Bank Bonus Kart’ın kampanyaları son hızla devam ediyor. Tüm sektörlerle işbirliği içinde olan ING Bonus Kart ünlü markalar ve firmalardan yapılacak alışverişlerde artı taksit, peşin fiyatına taksit, indirim ve ekstra bonus kazanma fırsatları sunuluyor. Sonbahar ayları için okulların açıldığı şu günlerde kırtasiye sektörünün geneli için düzenlenen mükemmel bir kampanya da var. ING Bank Bonus Card’la yapılan kırtasiye alışverişlerinde +3 taksit fırsatı sunuluyor. 30 Eylül’e kadar geçerli olan kampanyada 2 – 12 taksit ile yapılan kırtasiye alışverişine artı taksit uygulaması yapılıyor. 2 – 9 taksit arasına +3 taksit uygulanırken 10 taksitle yapılan alışverişlere +2 taksit, 11 taksitle yapılan alışverişlere +1 taksit uygulanıyor.

Kırtasiye sektörünün yanısıra eğitim kurumlarında da ING Bonus avantajları var. ING Bonus Card kullanılarak yapılan peşin ödemelerde ücretsiz 6 taksit fırsatı sunuluyor. 30 Eylül’e kadar sürecek kampanyada 50 TL ve üzeri ve tek çekim ödemeler fırsattan yararlanıyor. Eğitim sektöründeki işyerlerinde peşin yapılan alışverişten sonra 0850 222 0 600 numaralı Telefon Bankacılığı’nın aranıp 6 taksit talebinin bildirilmesi gerekli.

Tüm sektörlerle ve ünlü marka ve firmalarla işbirliği içinde olan ING Bonus Kart sonbahar aylarında da cazip taksit frsatları arasında giyim sektörü başta geliyor.

ING Bonus Kart ile Koton’dan tek çekimle yapılan alışverişlerde peşin fiyatına tercihe göre 3 ya da 6 taksit yapılıyor. Kampanya Aralık ayının sonuna kadar devam edecek.

Panço’da ise 31 Ekim’e kadar 3 taksit işlemine +4 taksit uygulanıyor.

Collezione’de 4 taksite +4 taksit fırsatı var. Bonus’a özel kampanya 30 Eylül tarihine kadar geçerli.

Güzel bir ayakkabı almak isteyenler için Flo & Polaris Mağazaları’nda fırsat var. Flo & Polaris’te ING Bonus Kart’a özel peşin fiyatına 4 veya 8 taksit kampanyası yıl sonuna kadar geçerli. Kampanya 4 taksit seçilerek yapılan aışverişlerde uygulanıyor.

ING Bonus ile akaryakıt sektöründe de fırsatlar var. ING Bonus Card ile TOTAL’den yapılacak her 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımında 5 TL indirim kazanılıyor. Kampanya 23 Eylül tarihinde sona eriyor. Harcamayı gerçekleştirmeden önce TOTAL yazıp 2205’e SMS gönderenler indirimden yararlanıyor.

Yapı marketlerde ve mobilya, ev eşyası sektöründe de taksit fırsatları var. 30 Eylül’e kadar ING Bonus’la TEKZEN’den alışveriş yapanlar 4 taksit işlemi yaptırdıkları takdirde +8 taksit kolaylığından faydalanıyorlar.

Tepe Home’da ise 2013 başına kadar sürecek kampanya ile ING BONUS’a özel peşin fiyatına 12 taksit ve 4 ay erteleme fırsatı sunuluyor. Fırsat 31 Aralık tarihine kadar geçerli ve Tepe Home mağazalarının yanısıra bayilerinde de uygulanıyor.

Beyaz eşya alışverişlerinde de ünlü markalarda Bonus kampanyaları sürüyor.

31 Ekim’e kadar Profilo’dan ve Siemens’ten ING Bonus’la alışveriş yapnalar peşin fiyatına 10 taksit ve 4 ay erteleme şansından yararlanıyorlar. 2 taksit yaptıranlara +8 taksit uygulanarak toplamda 10 taksit fırsatı sunuluyor.

Bilgisayar ve teknoloji sektöründe ise Gold Teknoloji Marketleri’ndeki ING Bonus’a özel 12 taksit uygulaması dikkat çekiyor. 31 Ekim tarihine kadar Gold’dan alışveriş yapanlar 2 – 9 taksit arasında +3 taksit, 10 taksitli işlemlerde +2 taksit, 11 taksitli işlemlerde +1 taksit tercih edilebiliyor.

ING Bonus Card’ın kampanyaları bunlarla sınırlı değil. ING Bank Bonus Kart sahipleri hemen her sektördeki işyerlerindeki kampanya fırsatlarından yararlanmaya devam ediyorlar.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Ing Bank Bonus Kampanyaları – Kırtasiye Alışverişinde +3 Taksit ve Diğer Fırsatlar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Esnaf Kredisi 0 Faiz 5.000 TL – Esnafa Faiz Yok

Yok, yok, yok artık. Yapı Kredi'de esnafa faiz yok. Yapı Kredi'nin son kampanyasıyla 24 ay vadeli esnaf kredisi 5.000 TL'ye...

Kapat