CardFinans’la 100 TL Üzeri Taksitli Harcamalarda Şimdi Al 2013’de Öde

Bir CardFinans güzelliği daha geldi. CardFinans’ın tanıdığı son imkanla taksitli alışveriş yapanlar ödemelere 2013 yılında başlıyorlar. Bu haktan yararlanmak için 100 TL ve üzerinde taksitli alışveriş yapmak gerekiyor. Tabii Finansbank’ın her zaman güzellik yapan kredi kartı CardFinans’ı kullanarak. Alışverişin ödemesi sırasında erteleme taleplerini belirten ya da bu konudaki tercihi sorulduğunda ertelemeyi kabul eden kart kullanıcılarının beyanlarıyla erteleme işlemi gerçekleşmiş olacak.

CardFinans’la Şimdi Al, 2013’de Öde kampanyası Ekim 2012 sonuna kadar devam edecek. Ekim ayı bitene kadar Card Finans ile anlaşmalı üye iş yerlerinde Finansbank POS’ları üzerinden 100 TL ve üzeri taksili harcama yapanlar fırsattan yararlanıyor. Alışverişlerini şimdi taksitle yapanlar 2013’de ödüyor.

Kampanyaya katılmak için kart kullanıcısının alışveriş sırasında talepte bulunarak ödemeyi 2013’e erteletmesi gerekiyor. Erteleme talebi yapanlar Finansbank kredi kartlarıyla yaptıkları 100 Lira ve üzerinde olan harcamalarını 2013’de yapma hakkı kazanıyorlar. Erteleme bilgileri ödeme sonrası verilen slip üzerine işlenecek ve kart hamili bu şekilde erteleme işleminin yapıldığını görme şansı bulacak.

Kampanyada dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan biri akaryakıt ve gıda harcamaları ve vergi ödemelerinin kampanya dışında olması. Akaryakıt, gıda alışverişleri ve vergi ödemelerini CardFinans’la yapanlar bu harcamaları erteleme şansına sahip olmuyorlar. Üye işyerlerinde alışverişlere uygulana herhangi bir kampanya sözkonusu ise o kampanyanın getirdiği imkanlar da devam ediyor. Erteleme talebinde bulunanlar üye işyerlerinin düzenlediği kampanya fırsatlarından da yararlanıyorlar, bu haklarını kaybetmiyorlar. Kart hamilinin isteği üzerine ayrıca “Şimdi al, 2013’te öde” kampanyasında da yararlanma imkanı buluyorlar.

CardFinans Nakit ve ParaPuan ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Kampanya talep edilmesi durumunda devreye gireceğinden talep edilmeyen veya müşteri tarafından izin verilmeyen işlemler için erteleme uygulanmıyor. Ertelenen işlemler ile ilgili açıklayıcı bilgiler kart hamilinin alışveriş sırasında aldığı slip üzerinde görülebiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “CardFinans’la 100 TL Üzeri Taksitli Harcamalarda Şimdi Al 2013’de Öde”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Cep Şube ile Yapılabilecek İşlemler, Saatleri – Havale EFT Kart Ödeme

ING Cep Şube Aracığıyla Yapılabilecek Bankacılık İşlemleri Hangileri? İşlemler Ücretli mi? İşlem Saatleri Ne Zaman? ING Bank Cep Şube ile...

Kapat